Lista Adama - Śląskia Lista Przebojów Z przyjemnością informujemy, że Śląskie Radio Top Sender nawiązało współprace z serwisem "Top Lista Adama", który od wielu lat aktywnie zajmuje się promowaniem śląskich wydarzeń muzycznych. Efektem współpracy jest prezentowanie koncertów śląskich zespołów muzycznych na stronie Śląskie Radio Top Sender.
Adi
Andrzej Miś
Andy & Lucia
Ania Matuszczyk
Arkadia Band
Avista
B.A.R.
Baba z Chopym
Beata Michalska
Bernadeta Kowalska
Betiber
Bez Nazwy
Blue Party
Bożena Mielnik
Brygida i Robert Łukowski
Claudia i Kasia Chwołka
Damian Holecki
Darek Nowicki
Dariusz Niebudek
De Silvers
Dominika i Janusz Żyłka
Duet Karo
Duo Fenix
ED-KA
EKEA
Ewa Kopczyńska
Freje
Frele
Gang Marcela
Grażyna Michella
Grupa Time
Grzegorz Poloczek
HaNuta
Happy Folk
Harmonic
Iroxana
Jacek Kierok
Jacek Silski
Janina Libera
Jesika
Jinks
Kabaret Masztalscy
Kabaret Rak
Kabaretowa Grupa Biesiadna
Karol Hadrych
Karpowicz Family
Kasia Piowczyk
Krzysztof Hanke
Krzysztof Koniarek
Krzysztof Procek
Krzysztof Respondek
Leszek i Kornelia Filec
M Band
M.Szołtysek i Wesołe Trio
Magdalena Pal
Marian Makula
Mariusz Kalaga
Metrum
Michalina Starosta
Mirek Jędrowski
Mona Liza
Muzykanty
Nas Troje
New Energy
New For You
Paweł Gołecki
Paweł Siluk Steiner
Peter Feszter
Piotr Herdzina
Roko i Colino
Sandra i Joachim Koj
Sebastian Mierzwa
Stiff Capella
Szwarne Karlusy
Teresa Walerjańska
Teresa Werner
Tim Fabian
Tomasz Calicki
Tomek CORAL
Weronika
Wesoły Masorz i przyjaciele
Wnuki To je To
Teresa Werner
Środa 25 kwietnia 19:00
Wałbrzych
Koncert Teresy Werner-Park Wielokulturowy Stara Kopalnia.
Szwarne Karlusy
Czwartek 26 kwietnia 17:30
Chorzów
Koncert Charytatywny-Starochorzowski Dom Kultury.
Mirek Jędrowski
Czwartek 26 kwietnia 17:30
Chorzów
Koncert Charytatywny-Starochorzowski Dom Kultury.
M.Szołtysek i Wesołe Trio
Czwartek 26 kwietnia 17:30
Chorzów
Koncert Charytatywny-Starochorzowski Dom Kultury.
Marian Makula
Czwartek 26 kwietnia 17:30
Chorzów
Koncert Charytatywny-Starochorzowski Dom Kultury.
Andrzej Miś
Czwartek 26 kwietnia 18:00
Pszów
Koncert z okazji Dnia Matki .
Grzegorz Poloczek
Czwartek 26 kwietnia 18:00
Pszów
Koncert z okazji Dnia Matki .
Stiff Capella
Czwartek 26 kwietnia 18:00
Pszów
Koncert z okazji Dnia Matki .
M Band
Czwartek 26 kwietnia 18:00
Pszów
Koncert z okazji Dnia Matki .
Krzysztof Procek
Czwartek 26 kwietnia 18:00
Pszów
Koncert z okazji Dnia Matki .
Teresa Werner
Czwartek 26 kwietnia 18:00
Bolesławiec
Koncert Teresy Werner i Grana Karana-Bolesławiecki Ośrodek Kultury
Dariusz Niebudek
Czwartek 26 kwietnia 19:00
Chorzów
„Młody Frankenstein”-Teatr Rozrywki w Chorzowie.
Teresa Werner
Piątek 27 kwietnia 18:00
Radzionków
Koncert Teresy Werner i Grana Karana-Centrum Kultury Karolinka.
Dariusz Niebudek
Piątek 27 kwietnia 19:00
Chorzów
,,Młody Frankenstein”-Teatr Rozrywki w Chorzowie,
B.A.R.
Sobota 28 kwietnia
Sankt Augustin
Koncert
Claudia i Kasia Chwołka
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice Spodek
Katowice
Urodziny TV TVS-Plac Przed Spodkiem.
Bernadeta Kowalska
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Mirek Jędrowski
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Freje
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Mona Liza
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Grzegorz Poloczek
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Arkadia Band
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Karpowicz Family
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Jacek Silski
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
B.A.R.
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Duo Fenix
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Damian Holecki
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Mariusz Kalaga
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Blue Party
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Krzysztof Koniarek
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny Telewizji TVS.
Roko i Colino
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Stiff Capella
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Michalina Starosta
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Iroxana
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Teresa Walerjańska
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
New For You
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Brygida i Robert Łukowski
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Metrum
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
De Silvers
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Tomasz Calicki
Sobota 28 kwietnia 14:00
Katowice
Urodziny TV TVS -Plac Przed Spodkiem.
Teresa Werner
Sobota 28 kwietnia 16:00
Nysa
Koncert Teresy Werner i Grana Karana-Nyski Dom Kultury.
Ewa Kopczyńska
Sobota 28 kwietnia 17:00
Katowice
Występ Ewy Kopczyńskiej w piosenkach z repertuaru Ewy Demarczyk.
Blue Party
Sobota 28 kwietnia 18:00
Leśnica
opolskie
Święto Kwiatów.
Tomek CORAL
Sobota 28 kwietnia 19:00
Budapeszt
Tomek CORAL & Magdalena
Dariusz Niebudek
Sobota 28 kwietnia 19:00
Chorzów
„Młody Frankenstein”- Teatr Rozrywki w Chorzowie.
Teresa Werner
Sobota 28 kwietnia 20:00
Katowice
10 Urodziny Telewizji TVS-plac przy Spodku.
Duet Karo
Sobota 28 kwietnia 20:00
Pępowo
Koncert-GOK.
Teresa Walerjańska
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Zabrze
Koncert Promujący najnowszą płytę Teresy Walerjańskiej-Siedziba Radia Silesia.
Metrum
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Zabrze
Koncert Promujący najnowszą płytę Teresy Walerjańskiej-Siedziba Radia Silesia.
New For You
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Zabrze
Koncert Promujący najnowszą płytę Teresy Walerjańskiej-Siedziba Radia Silesia.
Arkadia Band
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Chorzów
Śląskie Letnie Granie z Radiem Piekary-Parafia św.Józefa.
De Silvers
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Zabrze
Koncert Promujący najnowszą płytę Teresy Walerjańskiej-Siedziba Radia Silesia.
Grażyna Michella
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Chorzów
Śląskie Letnie Granie z Radiem Piekary-Parafia św.Józefa.
Weronika
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Chorzów
Śląskie Letnie Granie z Radiem Piekary-Parafia św.Józefa.
Sandra i Joachim Koj
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Chorzów
Śląskie Letnie Granie z Radiem Piekary-Parafia św.Józefa.
Krzysztof Procek
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Chorzów
Śląskie Letnie Granie z Radiem Piekary-Parafia św.Józefa.
Tim Fabian
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Chorzów
Śląskie Letnie Granie z Radiem Piekary-Parafia św.Józefa.
Betiber
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Chorzów
Śląskie Letnie Granie z Radiem Piekary-Parafia św.Józefa.
ED-KA
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Chorzów
Śląskie Letnie Granie z Radiem Piekary-Parafia św.Józefa.
Teresa Werner
Niedziela 29 kwietnia 16:00
Poznań
Koncert Teresy Werner i Grana Karana-Centrum Kongresowo - Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego.
Mariusz Kalaga
Niedziela 29 kwietnia 17:00
Chojnice
Koncert Szlagierowy Koktajl Silesia -Centrum Park.
Grzegorz Poloczek
Niedziela 29 kwietnia 17:00
Chojnice
Koncert Szlagierowy Koktajl Silesia -Centrum Park.
Kasia Piowczyk
Niedziela 29 kwietnia 17:00
Chojnice
Koncert Szlagierowy Koktajl Silesia -Centrum Park.
Jacek Silski
Niedziela 29 kwietnia 17:00
Chojnice
Koncert Szlagierowy Koktajl Silesia -Centrum Park.
Dariusz Niebudek
Niedziela 29 kwietnia 17:00
Chorzów
„Młody Frankenstein”-Teatr Rozrywki w Chorzowie.
Damian Holecki
Niedziela 29 kwietnia 18:00
Strzeleczki
Ślonski Szoł-GOK.
Duet Karo
Niedziela 29 kwietnia 18:30
Czerwionka-Leszczyny
Koncert Gwiazd Szlagierowej Biesiady TVS-CKE.
Stiff Capella
Niedziela 29 kwietnia 18:30
Czerwionka-Leszczyny
Koncert Gwiazd Szlagierowej Biesiady TVS-CKE.
Blue Party
Niedziela 29 kwietnia 18:30
Czerwionka-Leszczyny
Koncert Gwiazd Szlagierowej Biesiady TVS-CKE.
Wnuki To je To
Niedziela 29 kwietnia 18:30
Czerwionka-Leszczyny
Koncert Gwiazd Szlagierowej Biesiady TVS-CKE.
Piotr Herdzina
Niedziela 29 kwietnia 18:30
Czerwionka-Leszczyny
Koncert Gwiazd Szlagierowej Biesiady TVS-CKE.
Tomasz Calicki
Niedziela 29 kwietnia 18:30
Czerwionka-Leszczyny
Koncert Gwiazd Szlagierowej Biesiady TVS-CKE.
Wesoły Masorz i przyjaciele
Niedziela 29 kwietnia 18:30
Czerwionka-Leszczyny
Koncert Gwiazd Szlagierowej Biesiady TVS-CKE.
Mariusz Kalaga
Poniedziałek 30 kwietnia 18:00
Grudziądz
Koncert Szlagierowy Koktajl Silesia-Mniszek Arena.
Grzegorz Poloczek
Poniedziałek 30 kwietnia 18:00
Grudziądz
Koncert Szlagierowy Koktajl Silesia-Mniszek Arena.
Kasia Piowczyk
Poniedziałek 30 kwietnia 18:00
Grudziądz
Koncert Szlagierowy Koktajl Silesia-Mniszek Arena.
Jacek Silski
Poniedziałek 30 kwietnia 18:00
Grudziądz
Koncert Szlagierowy Koktajl Silesia-Mniszek Arena.
Andy & Lucia
Poniedziałek 30 kwietnia 20:00
Velbert
Zabawa Taneczna.
Jesika
Wtorek 1 maja
Triest
KONCERT '1' - TRIEST (WŁOCHY)
Marian Makula
Wtorek 1 maja 11:00
Chorzów
23 Śląskie Gody oraz śląski Odpust w Skansenie .
Darek Nowicki
Wtorek 1 maja 16:00
Bydgoszcz
Koncert.
Tomek CORAL
Wtorek 1 maja 16:00
Kornice
raciborski
Tomek CORAL SHOW ze Smaczkiem
Jesika
Środa 2 maja
Triest
KONCERT '2' - TRIEST (WŁOCHY)
Krzysztof Koniarek
Środa 2 maja
Kcynia
Koncert.
Tomek CORAL
Środa 2 maja 15:00
Atmosfera Dom Przyjęć Celina Marcol
Mszana
Tomek CORAL
Happy Folk
Środa 2 maja 18:00
Wola
Majówka-Dom Kultury.
Jesika
Czwartek 3 maja
Triest
KONCERT '3' - TRIEST (WŁOCHY)
Michalina Starosta
Czwartek 3 maja
Tczew
Koncert
Darek Nowicki
Czwartek 3 maja 15:00
Giszowiec
Katowice
Giszowiecka rodzinna majówka.
Bernadeta Kowalska
Czwartek 3 maja 16:00
Siemianowice Śląskie
Festyn Majowy na Tuwimie -SCK Jarzębina.
Tomek CORAL
Czwartek 3 maja 16:30
Bełsznica
Tomek Coral ze Smaczkiem
Paweł Siluk Steiner
Czwartek 3 maja 16:30
Nędza
Festyn Majowy.
Duet Karo
Czwartek 3 maja 16:30
Nędza
Festyn Majowy.
Magdalena Pal
Czwartek 3 maja 18:00
Sadów
I Gminny Dzień Strażaka-Prowadzenie imprezy.
Tomek CORAL
Czwartek 3 maja 18:00
Nieboczowy
Tomek CORAL ze Smaczkiem
Gang Marcela
Czwartek 3 maja 19:30
Nędza
Festyn Majowy.
Krzysztof Respondek
Czwartek 3 maja 20:00
Sadów
I Gminny Dzień Strażaka.
Darek Nowicki
Czwartek 3 maja 20:00
Kędzierzyn-Koźle
Majówka-Park Pojednania.
Paweł Gołecki
Piątek 4 maja
Połaniec
Koncert.
Mona Liza
Sobota 5 maja
Pszów
Koncert-Dom Kultury.