Lista Adama - Śląskia Lista Przebojów Z przyjemnością informujemy, że Śląskie Radio Top Sender nawiązało współprace z serwisem "Top Lista Adama", który od wielu lat aktywnie zajmuje się promowaniem śląskich wydarzeń muzycznych. Efektem współpracy jest prezentowanie koncertów śląskich zespołów muzycznych na stronie Śląskie Radio Top Sender.
Adi
Arkadia Band
Avista
B.A.R.
Baba z Chopym
Beata Mańkowska
Beata Michalska
Bernadeta Kowalska
Betiber
Bez Nazwy
Blue Party
Bożena Mielnik
Brygida i Robert Łukowski
Claudia i Kasia Chwołka
Damian Holecki
De Silvers
Duet Karo
Duo Bayer's
Duo Fenix
EKEA
EMI Band
Ewa Kopczyńska
Grupa Time
Grzegorz Poloczek
HaNuta
Hanys Bynd
Happy Folk
Harmonic
Jacek Silski
Jesika
Jinks
Kabaret Masztalscy
Kabaret Rak
Karpowicz Family
Kasia Piowczyk
Krzysztof Szpot
Kwasnica Bawarian Show
Leszek i Kornelia Filec
M.Szołtysek i Wesołe Trio
Magdalena Pal
Mariusz Kalaga
Metrum
Michalina Starosta
Mirek Jędrowski
Mona Liza
Muzykanty
New Energy
New For You
Oxforduo
Paweł Gołecki
Paweł Siluk Steiner
Peter Feszter
Piotr Herdzina
Stach
Sylwia Drzewiecka
Szlagier Maszyna
Teresa Walerjańska
Teresa Werner
Tim Fabian
Toby z Monachium
Tomasz Calicki
Tomek CORAL
Weronika
Wesoła Biesiada
Wesoły Masorz i przyjaciele
Wnuki To je To
Tomek CORAL
Środa 22 listopada
Kuźnia Raciborska
Kuźnia Raciborska
Teresa Werner
Środa 22 listopada 18:00
Zawiercie
śląskie
Koncert-MOK "Centrum" im. A. Mickiewicza
Tomek CORAL
Czwartek 23 listopada
Miejski Ośrodek Kultury
Romualda Traugutta
Pszów
Teresa Werner
Czwartek 23 listopada 17:00
Lubliniec
Koncert-Miejski Dom Kultury
Jinks
Piątek 24 listopada
Kozłowa Góra
Piekary Śląskie
III Śląska Gala Andrzejkowa-Premiera płyty zespołu Jinks-Filia Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze-godz.17;30
Kasia Piowczyk
Piątek 24 listopada 17:30
Kozłowa Góra
Piekary Śląskie
Śląska Gala Andrzejkowa-Premiera płyty zespołu Jinks-Filia Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze-godz.17;30
Grupa Time
Piątek 24 listopada 17:30
Kozłowa Góra
Piekary Śląskie
Śląska Gala Andrzejkowa-Premiera płyty zespołu Jinks-Filia Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze-godz.17;30
New Energy
Piątek 24 listopada 17:30
Kozłowa Góra
Piekary Śląskie
Śląska Gala Andrzejkowa-Premiera płyty zespołu Jinks-Filia Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze-godz.17;30
New For You
Piątek 24 listopada 17:30
Kozłowa Góra
Piekary Śląskie
Śląska Gala Andrzejkowa-Premiera płyty zespołu Jinks-Filia Miejskiego Domu Kultury w Kozłowej Górze-godz.17;30
Teresa Werner
Piątek 24 listopada 18:00
Bydgoszcz
Koncert-Kinoteatr Adria
Adi
Piątek 24 listopada 18:00
Rydułtowy
Szlagier Festiwal-Rydułtowskie Centrum Kultury
Paweł Siluk Steiner
Piątek 24 listopada 18:00
Rydułtowy
Szlagier Festiwal-Rydułtowskie Centrum Kultury
Brygida i Robert Łukowski
Piątek 24 listopada 18:00
Rydułtowy
Szlagier Festiwal-Rydułtowskie Centrum Kultury
Bernadeta Kowalska
Piątek 24 listopada 18:00
Miasteczko Śląskie
Biesiada Andrzejkowa-MOK
Tim Fabian
Piątek 24 listopada 18:00
Miasteczko Śląskie
Biesiada Andrzejkowa-MOK
Magdalena Pal
Piątek 24 listopada 18:00
Miasteczko Śląskie
Biesiada Andrzejkowa-MOK
Paweł Gołecki
Piątek 24 listopada 19:00
Zielona Góra
Koncert-Uniwersytet Zielonogórski
Wesoła Biesiada
Piątek 24 listopada 19:30
Szamocin
Biesiada Andrzejkowa-Hala widowiskowo-sportowa
Weronika
Piątek 24 listopada 19:30
Szamocin
Biesiada Andrzejkowa-Hala widowiskowo-sportowa
Arkadia Band
Piątek 24 listopada 19:30
Szamocin
Biesiada Andrzejkowa-Hala widowiskowo-sportowa
Duet Karo
Piątek 24 listopada 19:30
Szamocin
Biesiada Andrzejkowa-Hala widowiskowo-sportowa
Jesika
Sobota 25 listopada
Wieliczka
IMPREZA ZAMKNIĘTA
Brygida i Robert Łukowski
Sobota 25 listopada 16:00
Rzeszów
Szlagier Festiwal-Wojewódzki Dom Kultury
Paweł Siluk Steiner
Sobota 25 listopada 16:00
Rzeszów
Szlagier Festiwal-Wojewódzki Dom Kultury
Adi
Sobota 25 listopada 16:00
Rzeszów
Szlagier Festiwal-Wojewódzki Dom Kultury
Teresa Werner
Sobota 25 listopada 18:00
Zblewo
pomorskie
Koncert-Hala Widowiskowo-Sportowa
M.Szołtysek i Wesołe Trio
Sobota 25 listopada 18:00
Kępno
Koncert z okazji 500 -go-notowania Listy Śląskich Szlagierów-Hala KOSIR
Damian Holecki
Sobota 25 listopada 18:00
Kępno
Koncert z okazji 500 -go-notowania Listy Śląskich Szlagierów-Hala KOSIR
Ewa Kopczyńska
Sobota 25 listopada 18:00
Kępno
Koncert z okazji 500 -go-notowania Listy Śląskich Szlagierów-Hala KOSIR
Blue Party
Sobota 25 listopada 18:00
Kępno
Koncert z okazji 500 -go-notowania Listy Śląskich Szlagierów-Hala KOSIR
Mona Liza
Sobota 25 listopada 18:00
Kępno
Koncert z okazji 500 -go-notowania Listy Śląskich Szlagierów-Hala KOSIR
Sylwia Drzewiecka
Sobota 25 listopada 18:00
Kępno
Koncert z okazji 500 -go-notowania Listy Śląskich Szlagierów-Hala KOSIR
Bożena Mielnik
Sobota 25 listopada 18:00
Kępno
Koncert z okazji 500 -go-notowania Listy Śląskich Szlagierów-Hala KOSIR
Kasia Piowczyk
Sobota 25 listopada 18:00
Kępno
Koncert z okazji 500 -go-notowania Listy Śląskich Szlagierów-Hala KOSIR
Avista
Sobota 25 listopada 18:00
Kępno
Koncert z okazji 500 -go-notowania Listy Śląskich Szlagierów-Hala KOSIR
Beata Michalska
Sobota 25 listopada 18:00
Kępno
Koncert z okazji 500 -go-notowania Listy Śląskich Szlagierów-Hala KOSIR
Tomek CORAL
Sobota 25 listopada 19:00
Stary Bogumin
Bogumin
Magiczne Andrzejki-Hotel Pod Zielonym Dębem
HaNuta
Sobota 25 listopada 19:00
Suszec
śląskie
Zlot Czarownic-GOK
Duet Karo
Sobota 25 listopada 19:00
Piła
Szlagierowa Biesiada-Hotel Gromada
Paweł Gołecki
Sobota 25 listopada 19:00
Gorzów Wielkopolski
Koncert-Teatr im. J. Osterwy
Mirek Jędrowski
Niedziela 26 listopada
Zabrze
Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem-Dom Muzyki i Tańca-godz.18;00
Kabaret Rak
Niedziela 26 listopada
Zabrze
Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem-Dom Muzyki i Tańca-godz.18;00
M.Szołtysek i Wesołe Trio
Niedziela 26 listopada
Zabrze
Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem-Dom Muzyki i Tańca-godz.18;00
Karpowicz Family
Niedziela 26 listopada
Zabrze
Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem-Dom Muzyki i Tańca-godz.18;00
Mariusz Kalaga
Niedziela 26 listopada
Zabrze
Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem-Dom Muzyki i Tańca-godz.18;00
Jacek Silski
Niedziela 26 listopada
Zabrze
Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem-Dom Muzyki i Tańca-godz.18;00
Tomek CORAL
Niedziela 26 listopada
Dworek nad Stawem
Młodzieżowa
Dworek nad stawem
Claudia i Kasia Chwołka
Niedziela 26 listopada
Zabrze
Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem-Dom Muzyki i Tańca-godz.18;00
Hanys Bynd
Niedziela 26 listopada 16:00
Wirek
Ruda Śląska
Andrzejki-Restauracja Violinowa Gospoda
Teresa Werner
Niedziela 26 listopada 16:00
Radom
Koncert-Radomska Orkiestra Kameralna
Bożena Mielnik
Niedziela 26 listopada 16:00
Wirek
Ruda Śląska
Andrzejki-Restauracja Violinowa Gospoda
B.A.R.
Niedziela 26 listopada 18:00
Zabrze
Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem-Dom Muzyki i Tańca-godz.18;00
Adi
Niedziela 26 listopada 18:00
Lębork
Szlagier Festiwal-Lęborskie Centrum Kultury
Paweł Siluk Steiner
Niedziela 26 listopada 18:00
Lębork
Szlagier Festiwal-Lęborskie Centrum Kultury
Piotr Herdzina
Niedziela 26 listopada 18:30
Chorzów
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Chorzowskie Centrum Kultury
Mona Liza
Niedziela 26 listopada 18:30
Chorzów
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Chorzowskie Centrum Kultury
Wesoły Masorz i przyjaciele
Niedziela 26 listopada 18:30
Chorzów
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Chorzowskie Centrum Kultury
Michalina Starosta
Niedziela 26 listopada 18:30
Chorzów
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Chorzowskie Centrum Kultury
EMI Band
Niedziela 26 listopada 18:30
Chorzów
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Chorzowskie Centrum Kultury
Brygida i Robert Łukowski
Niedziela 26 listopada 18:30
Chorzów
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Chorzowskie Centrum Kultury
New For You
Niedziela 26 listopada 18:30
Chorzów
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Chorzowskie Centrum Kultury
Grzegorz Poloczek
Niedziela 26 listopada 18:30
Chorzów
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Chorzowskie Centrum Kultury
Duo Fenix
Niedziela 26 listopada 18:30
Chorzów
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Chorzowskie Centrum Kultury
De Silvers
Niedziela 26 listopada 18:30
Chorzów
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Chorzowskie Centrum Kultury
Metrum
Niedziela 26 listopada 18:30
Chorzów
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Chorzowskie Centrum Kultury
Paweł Gołecki
Niedziela 26 listopada 19:00
Szczecin
Koncert-Aula Uniwersytetu Szczecińskiego
Claudia i Kasia Chwołka
Wtorek 28 listopada
Katowice
Senioriada
Claudia i Kasia Chwołka
Piątek 1 grudnia
Chrząszczyce
Koncert
Mona Liza
Piątek 1 grudnia 18:00
Tczew
Koncert pt ,,Parada Gwiazd TV TVS'-Centrum Kultury i Sztuki ul.Wyszyńskiego 10
Metrum
Piątek 1 grudnia 18:00
Tczew
Koncert pt ,,Parada Gwiazd TV TVS''-Centrum Kultury i Sztuki ul.Wyszyńskiego 10
Teresa Walerjańska
Piątek 1 grudnia 18:00
Tczew
Koncert pt ,,Parada Gwiazd TV TVS''-Centrum Kultury i Sztuki ul.Wyszyńskiego 10
Tomasz Calicki
Piątek 1 grudnia 18:00
Tczew
Koncert pt ,,Parada Gwiazd TV TVS''-Centrum Kultury i Sztuki ul.Wyszyńskiego 10
New For You
Piątek 1 grudnia 18:00
Tczew
Koncert pt ,,Parada Gwiazd TV TVS''-Centrum Kultury i Sztuki ul.Wyszyńskiego 10
Tomek CORAL
Sobota 2 grudnia
Rydułtowy
GWARKI
Jesika
Sobota 2 grudnia
Grodzisk Mazowiecki
KONCERT - TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ
Adi
Sobota 2 grudnia 17:00
Tuchola
Szlagier Festiwal-woj.kujawsko-pomorskie Tucholski Ośrodek Kultury
Paweł Siluk Steiner
Sobota 2 grudnia 17:00
Tuchola
Szlagier Festiwal-woj.kujawsko-pomorskie Tucholski Ośrodek Kultury
Kwasnica Bawarian Show
Sobota 2 grudnia 17:00
Rybnik
Biesiada Śląska ,,Przidź na ławka pod famiolok''-Teatr Ziemi Rybnickiej
Mariusz Kalaga
Sobota 2 grudnia 17:00
Lipno
Koncert-Kino Nawojka
Claudia i Kasia Chwołka
Sobota 2 grudnia 17:00
Tuchola
Szlagier Festiwal-woj.kujawsko-pomorskie Tucholski Ośrodek Kultury
Bożena Mielnik
Sobota 2 grudnia 17:00
Wirek
Ruda Śląska
Barbórka-Restauracja Violinowa Gospoda
Duo Bayer's
Sobota 2 grudnia 17:00
Wirek
Ruda Śląska
Barbórka-Restauracja Violinowa Gospoda
Metrum
Sobota 2 grudnia 18:00
Wronki
Koncert Parada Gwiazd TV TVS-WOK
Teresa Walerjańska
Sobota 2 grudnia 18:00
Wronki
Koncert Parada Gwiazd TV TVS-WOK
New For You
Sobota 2 grudnia 18:00
Wronki
Koncert Parada Gwiazd TV TVS-WOK
Tomasz Calicki
Sobota 2 grudnia 18:00
Wronki
Koncert Parada Gwiazd TV TVS-WOK
Mona Liza
Sobota 2 grudnia 18:00
Wronki
Koncert Parada Gwiazd TV TVS-WOK
Adi
Niedziela 3 grudnia
Gdańsk
Koncert Barbórkowy dla Basi-Scena Teatralna ul.Rajska 6-godz.17;00
Blue Party
Niedziela 3 grudnia
Gdańsk
Koncert Barbórkowy dla Basi-Scena Teatralna ul.Rajska 6-godz.17;00
Paweł Siluk Steiner
Niedziela 3 grudnia
Gdańsk
Koncert Barbórkowy dla Basi-Scena Teatralna ul.Rajska 6-godz.17;00
Brygida i Robert Łukowski
Niedziela 3 grudnia
Gdańsk
Koncert Barbórkowy dla Basi-Scena Teatralna ul.Rajska 6-godz.17;00
De Silvers
Niedziela 3 grudnia 14:30
Bieruń
Jarmark Bożonarodzeniowy w Bieruniu-Rynek
Mirek Jędrowski
Niedziela 3 grudnia 16:00
Radzionków
Radzionkowska Barbórka-Centrum Kultury Karolinka
Damian Holecki
Niedziela 3 grudnia 16:00
Radzionków
Radzionkowska Barbórka-Centrum Kultury Karolinka
Peter Feszter
Niedziela 3 grudnia 16:00
Radzionków
Radzionkowska Barbórka-Centrum Kultury Karolinka
Mariusz Kalaga
Niedziela 3 grudnia 16:00
Grudziądz
Koncert-Hotel Ibis
De Silvers
Niedziela 3 grudnia 16:00
Radzionków
Radzionkowska Barbórka-Centrum Kultury Karolinka.
Michalina Starosta
Niedziela 3 grudnia 16:00
Radzionków
Radzionkowska Barbórka-Centrum Kultury Karolinka.
Claudia i Kasia Chwołka
Niedziela 3 grudnia 17:00
Bieruń
Jarmark Bożonarodzeniowy w Bieruniu-Rynek
Metrum
Niedziela 3 grudnia 18:00
Jarocin
Koncert Parada Gwiazd TV TVS-JOK