Lista Adama - Śląskia Lista Przebojów Z przyjemnością informujemy, że Śląskie Radio Top Sender nawiązało współprace z serwisem "Top Lista Adama", który od wielu lat aktywnie zajmuje się promowaniem śląskich wydarzeń muzycznych. Efektem współpracy jest prezentowanie koncertów śląskich zespołów muzycznych na stronie Śląskie Radio Top Sender.
Adi
Andrea Rischka
Andy & Lucia
B.A.R.
Bajery
Beata Mańkowska
Bernadeta Kowalska
Betiber
Blue Party
Bożena Mielnik
Brygida i Robert Łukowski
Claudia i Kasia Chwołka
Damian Holecki
Dawid Janiak
De Silvers
Duet Karo
Duo Fenix
EMI Band
Ewa Kopczyńska
Golden Mix
Grupa Time
Grzegorz Poloczek
HaNuta
Harmonic
Jacek Silski
Jesika
Jinks
Kabaret Masztalscy
Kabaret Rak
Kabaretowa Grupa Biesiadna
Kapela Kamraty
Karpowicz Family
Kasia Piowczyk
Krzysztof Respondek
Kwasnica Bawarian Show
Leszek i Kornelia Filec
M.Szołtysek i Wesołe Trio
Magdalena Pal
Marian Makula
Mariusz Doroz
Mariusz Kalaga
Metrum
Michalina Starosta
Mirek Jędrowski
Mona Liza
Muzykanty
Nas Troje
New Energy
New For You
Oxforduo
Paweł Gołecki
Paweł Siluk Steiner
Peter Feszter
Piotr Herdzina
Sandra i Joachim Koj
Servoos
Śląskie Trio Piotra Szefera
Stach
Sylwia Drzewiecka
Teresa Walerjańska
Teresa Werner
Tim Fabian
Toby z Monachium
Tomasz Calicki
Tomek CORAL
Trojoki
Tyrolia Band
Weronika
Wesoła Biesiada
Wesoły Masorz i przyjaciele
Teresa Walerjańska
Piątek 22 września 18:00
Turza Śląska
Gorzycka Biesiada z Radiem Silesia
Leszek i Kornelia Filec
Piątek 22 września 18:30
Turza Śląska
Gorzycka Biesiada z Radiem Silesia
Jesika
Piątek 22 września 19:00
Mickiewicza 4
Katowice
RESTAURACJA MARQE - MISTRZOSTWA POLSKI CHIPPENDALES
Duet Karo
Piątek 22 września 19:05
Turza Śląska
Gorzycka Biesiada z Radiem Silesia
Karpowicz Family
Piątek 22 września 20:05
Turza Śląska
Gorzycka Biesiada
Metrum
Sobota 23 września
Zadole
Katowice
Koncert
Duet Karo
Sobota 23 września
Iława
Biesiada
Bożena Mielnik
Sobota 23 września 16:00
Bytom
Letnia Trasa Koncertowa Radia Piekary-Miejski Park Kachla
Weronika
Sobota 23 września 16:00
Bytom
Letnia Trasa Koncertowa Radia Piekary-Miejski Park Kachla
Magdalena Pal
Sobota 23 września 16:00
Bytom
Letnia Trasa Koncertowa Radia Piekary-Miejski Park Kachla
Bernadeta Kowalska
Sobota 23 września 16:00
Bytom
Letnia Trasa Koncertowa Radia Piekary-Miejski Park Kachla
Krzysztof Respondek
Sobota 23 września 17:00
Szymocice
Nędza
Oktoberfest-Aquabrax
M.Szołtysek i Wesołe Trio
Sobota 23 września 17:00
Szymocice
Nędza
Oktoberfest-Aquabrax
B.A.R.
Sobota 23 września 17:00
Szymocice
Nędza
Oktoberfest-Aquabrax
Mirek Jędrowski
Sobota 23 września 17:00
Szymocice
Nędza
Oktoberfest-Aquabrax
Tomek CORAL
Sobota 23 września 17:00
Rynek
Wodzisław Śląski
OKTOBERFEST Wodzisław Ślaski-Rynek
Sandra i Joachim Koj
Sobota 23 września 17:00
Bytom
Letnia Trasa Koncertowa Radia Piekary-Miejski Park Kachla
Kwasnica Bawarian Show
Sobota 23 września 17:00
Strzebiń
4 Strzebiński Oktober-Dom Kultury ul.Kolejowa 9
Muzykanty
Sobota 23 września 17:00
Strzebiń
4 Strzebiński Oktober-Dom Kultury ul.Kolejowa 9
Brygida i Robert Łukowski
Sobota 23 września 19:00
Szamocin
Konkurs Kulinarny,,Zdrowa Gęsina z Łąk Szamocina''
Tomek CORAL
Sobota 23 września 20:00
Zwonowice
Zwonowice
Karpowicz Family
Sobota 23 września 22:00
Szymocice
Nędza
Oktoberfest-Aquabrax
Claudia i Kasia Chwołka
Niedziela 24 września
Chorzów
Koncert
Krzysztof Respondek
Niedziela 24 września 10:00
Katowice
Centralne Obchody Światowego Dnia Serca 2017-pod Spodkiem-Prowadzenie imprezy.
Kabaret Rak
Niedziela 24 września 10:00
Katowice
Centralne Obchody Światowego Dnia Serca 2017-pod Spodkiem
Kwasnica Bawarian Show
Niedziela 24 września 13:30
Pawłowice
Gorzów Śląski
Oktoberfest-woj.opolskie gmina Gorzów Śląski Kompleks plenerowy Pałacu Pawłowice
Toby z Monachium
Niedziela 24 września 13:30
Pawłowice
Gorzów Śląski
Oktoberfest-woj.opolskie gmina Gorzów Śląski Kompleks plenerowy Pałacu Pawłowice
Brygida i Robert Łukowski
Niedziela 24 września 15:00
Damasławek
Biesiada Śląska-GOK
Bajery
Niedziela 24 września 16:00
Wodzisław Śląski
Oktoberfest-Rynek
Grzegorz Poloczek
Niedziela 24 września 16:30
Wronki
Festyn Parafialny połączony z Pożegnaniem Lata-Osiedle Borek
Metrum
Niedziela 24 września 17:30
Góra
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Dom Kultury
Teresa Walerjańska
Niedziela 24 września 17:30
Góra
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Dom Kultury
Bernadeta Kowalska
Niedziela 24 września 17:30
Góra
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Dom Kultury
New For You
Niedziela 24 września 17:30
Góra
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Dom Kultury
Duo Fenix
Niedziela 24 września 17:30
Góra
Koncert ,,Parada Gwiazd Telewizji TVS'' -Dom Kultury
Tomek CORAL
Niedziela 24 września 18:30
Kietrz
Festyn charytatywny
Servoos
Niedziela 24 września 19:00
Wodzisław Śląski
Oktoberfest-Rynek
Adi
Poniedziałek 25 września 19:00
Ciechocinek
Szlagier Festiwal-Teatr Letni ul.Kopernika
Paweł Siluk Steiner
Poniedziałek 25 września 19:00
Ciechocinek
Szlagier Festiwal-Teatr Letni ul.Kopernika
Kwasnica Bawarian Show
Środa 27 września 17:00
Gdańsk
Międzynarodowe Targi TRAKO 2017
Tomek CORAL
Środa 27 września 17:00
Marina Gliwice przystań motorowodna
Portowa
Śląska Biesiada podczas rejsu (impreza zamknięta)
Tomek CORAL
Czwartek 28 września
Gliwice
Śląska Biesiada podczas Rejsu po Kanale Gliwickim
Mirek Jędrowski
Piątek 29 września 17:00
Świerklaniec
Oktober po naszymu 2017-Park
Golden Mix
Piątek 29 września 17:00
Świerklaniec
Oktober po naszymu 2017-Park
Paweł Gołecki
Piątek 29 września 17:00
Świerklaniec
Oktober po naszymu 2017-Park
Teresa Werner
Piątek 29 września 19:00
Ustroń
Recital-Miejski Dom Kultury "Prażakówka"
Kwasnica Bawarian Show
Piątek 29 września 20:00
Rzeszów
Oktoberfest
Claudia i Kasia Chwołka
Sobota 30 września
Krośnica
Koncert
Stach
Sobota 30 września
Iserlohn
Oktoberfest u Stacha
Tim Fabian
Sobota 30 września
Iserlohn
Oktoberfest u Stacha
Oxforduo
Sobota 30 września
Iserlohn
Oktoberfest u Stacha
Brygida i Robert Łukowski
Sobota 30 września
Zbrosławice
Koncert
Tomek CORAL
Sobota 30 września
Park Leśny U Kaczyny w Rogowach
Leśna
10 lat radia BERCIK SILESIA
Leszek i Kornelia Filec
Sobota 30 września
Rybnik
I Oktoberfest-Rybnik Nowiny
Claudia i Kasia Chwołka
Sobota 30 września
Bieruń Nowy
Bieruń
Koncert
Kabaretowa Grupa Biesiadna
Sobota 30 września 15:00
Świerklaniec
Oktober po naszymu 2017-Park
Mirek Jędrowski
Sobota 30 września 15:00
Świerklaniec
Oktober po naszymu 2017-Park
Kwasnica Bawarian Show
Sobota 30 września 17:00
Bieruń Nowy
Bieruń
Oktoberfest
Jesika
Sobota 30 września 17:00
Kępno
KONCERT - IMPREZA ZAMKNIĘTA
Marian Makula
Sobota 30 września 18:00
Siemianowice Śląskie
Występ Kabaretu Żuchwa-Siemianowickie Centrum Kultury
Trojoki
Sobota 30 września 19:15
Toszek
Oktoberfest-Zamek
Andrea Rischka
Sobota 30 września 20:00
Toszek
Oktoberfest-Zamek
Claudia i Kasia Chwołka
Niedziela 1 października
Kolonowskie
Oktoberfest-Przystań Kajakowa AMAZONKA
Tomek CORAL
Niedziela 1 października 10:00
Stadion Wrocław
aleja Śląska
TARGI ŚLUBNE
Śląskie Trio Piotra Szefera
Niedziela 1 października 15:00
Świerklaniec
Oktober po naszymu 2017-Park
Mirek Jędrowski
Niedziela 1 października 15:00
Świerklaniec
Oktober po naszymu 2017-Park
Wesoła Biesiada
Niedziela 1 października 15:00
Świerklaniec
Oktober po naszymu 2017-Park
Kabaret Rak
Niedziela 1 października 15:00
Szczygłowice
Knurów
Występ-Dom Kultury ul.Górnicza 1
Grzegorz Poloczek
Niedziela 1 października 17:00
Chorzów
Starochorzowskie Żniwne-Starochorzowski Dom Kultury
Tomek CORAL
Środa 4 października 18:00
Marina Gliwice przystań motorowodna
Portowa
Biesiada śląska na statku (impreza zamknięta)
Claudia i Kasia Chwołka
Piątek 6 października
Brzezinka
Mysłowice
Koncert
Kwasnica Bawarian Show
Piątek 6 października 20:00
Czechowice-Dziedzice
Beerfest
Claudia i Kasia Chwołka
Sobota 7 października
Goleszów
Koncert
Tomek CORAL
Sobota 7 października
Buków
Lubomia
Buków
Kwasnica Bawarian Show
Sobota 7 października 16:00
Wisła
Od Tyrolu Po Beskidy-Plac Hoffa
Kabaret Masztalscy
Sobota 7 października 16:00
Wisła
Od Tyrolu Po Beskidy-Plac Hoffa
Wesoła Biesiada
Sobota 7 października 16:00
Wisła
Od Tyrolu Po Beskidy-Plac Hoffa
Blue Party
Sobota 7 października 16:00
Wisła
Od Tyrolu Po Beskidy-Plac Hoffa
Beata Mańkowska
Sobota 7 października 17:00
Siemianowice Śląskie
Koncert Promocyjny debiutanckiej płyty Beaty Mańkowskiej pt ,,Taka właśnie jestem''-Siemianowickie Centrum Kultury
Jacek Silski
Sobota 7 października 17:00
Siemianowice Śląskie
Koncert Promocyjny debiutanckiej płyty Beaty Mańkowskiej pt ,,Taka właśnie jestem''-Siemianowickie Centrum Kultury
Bernadeta Kowalska
Sobota 7 października 17:00
Siemianowice Śląskie
Koncert Promocyjny debiutanckiej płyty Beaty Mańkowskiej pt ,,Taka właśnie jestem''-Siemianowickie Centrum Kultury
Stach
Sobota 7 października 17:00
Siemianowice Śląskie
Koncert Promocyjny debiutanckiej płyty Beaty Mańkowskiej pt ,,Taka właśnie jestem''-Siemianowickie Centrum Kultury
Piotr Herdzina
Sobota 7 października 17:00
Siemianowice Śląskie
Koncert Promocyjny debiutanckiej płyty Beaty Mańkowskiej pt ,,Taka właśnie jestem''-Siemianowickie Centrum Kultury
Brygida i Robert Łukowski
Sobota 7 października 18:00
Ostróda
warmińsko-mazurskie
Szlagier Festiwal-Dom Kultury
Paweł Siluk Steiner
Sobota 7 października 18:00
Ostróda
warmińsko-mazurskie
Szlagier Festiwal-Dom Kultury
Adi
Sobota 7 października 18:00
Ostróda
warmińsko-mazurskie
Szlagier Festiwal-Dom Kultury
Kwasnica Bawarian Show
Sobota 7 października 19:00
Wisła Wielka
Biesiada Bawarska
M.Szołtysek i Wesołe Trio
Niedziela 8 października
Zabrze
Fest Party na Żywo-Dom Muzyki i Tańca-godz.15;00
Grzegorz Poloczek
Niedziela 8 października
Zabrze
Fest Party na Żywo-Dom Muzyki i Tańca-godz.15;00
Weronika
Niedziela 8 października
Zabrze
Fest Party na Żywo-Dom Muzyki i Tańca-godz.15;00
Magdalena Pal
Niedziela 8 października
Zabrze
Fest Party na Żywo-Dom Muzyki i Tańca-godz.15;00
Kasia Piowczyk
Niedziela 8 października
Zabrze
Fest Party na Żywo-Dom Muzyki i Tańca-godz.15;00
Betiber
Niedziela 8 października
Zabrze
Fest Party na Żywo-Dom Muzyki i Tańca-godz.15;00
Tim Fabian
Niedziela 8 października
Zabrze
Fest Party na Żywo-Dom Muzyki i Tańca-godz.15;00
Blue Party
Niedziela 8 października
Olsztyn
Koncert Gwiazd-Audytorium Maximus-godz.16;30
Brygida i Robert Łukowski
Niedziela 8 października
Olsztyn
Koncert Gwiazd-Audytorium Maximus-godz.16;30
Paweł Siluk Steiner
Niedziela 8 października
Olsztyn
Koncert Gwiazd-Audytorium Maximus-godz.16;30
Tomek CORAL
Niedziela 8 października 09:00
Stadion Wrocław
aleja Śląska
Targi Zoologiczne
Metrum
Niedziela 8 października 18:00
Września
Koncert pt ,,Parada Gwiazd TV TVS''-Ośrodek Kultury ul.Kościuszki 21
Teresa Walerjańska
Niedziela 8 października 18:00
Września
Koncert pt ,,Parada Gwiazd TV TVS''-Ośrodek Kultury ul.Kościuszki 21