• 1
  Słuchacze (sloty)
  Muzyka Dwóch Serc.
 • 53
  Głosów dla
  Muzyka Dwóch Serc.
 • 1383
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 1192
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Muzyka Dwóch Serc

Autoplay
Szukając dla siebie rozgłośni internetowej, warto szczególnie zwrócić swoją uwagę na takie radia, które działają po to, by zadowolić wiernych słuchaczy. Jednym z nich jest właśnie Muzyka Dwóch Serc. „Mu¬zyka to naj¬lep¬sza to¬warzyszka dla te¬go, kto cier¬pi. Jest ochocza i ra-dos¬na jak dziec¬ko, og¬nista i po¬wab¬na jak młoda dziew¬czy¬na, dob¬ra i mądra jak sta¬ry człowiek, który spędził owoc¬nie życie”. Te piękne słowa towarzyszą każdemu z prezenterów tego radia na co dzień, ale też witają wszystkich, którzy zdecydują się je odwiedzić.

Fani rozgłośni już od kilku lat mogą cieszyć się wspólnie spędzonym czasem z niezwykle profesjonalnymi oraz przemiłymi prezenterami oraz fantastyczną muzyką. Radio powstało w roku 2013 za sprawą DJ Rozalki. Ta pełna energii kobieta od tego czasu staje na głowie, by stale umilać wolny czas swoim oddanym słuchaczom. Chce, by czas spędzony z jej radiem okazał się pełen pozytywnych uniesień, wzruszeń oraz dobrej energii i rewelacyjnych wibracji. Rozalka, bowiem, nie tylko założyła tę stosunkowo młodą radiostację, ale również jest jej prezenterką.

Oprócz DJ Rozalki, w eterze możecie usłyszeć również innych prezenterów. Są nimi: Zajka50 – która jest także administratorem czata, Holka, Irena, Rysiek07, Witamina, Janek, Jasiek, Jorgus, Hewita, oraz Mario. Utwory, które goszczą codziennie w waszych domach za sprawą Radia Muzyka Dwóch Serc, są równie różnorodne i wyjątkowe jak wszystkie osoby angażujące się w życie rozgłośni.
Radio ma do zaoferowania swoim słuchaczom kilka audycji. Szlagierowa zabawa, Zaprasza Zojka, Gram dla Was, Z muzyką we dwoje, Z Biesiadą na Ty, Bawmy się, Biesiadnie, Na muzycznej pięciolinii, Odpoczynek przy muzyce oraz Jak biesiada to biesiada. Wszelkie informacje na temat audycji oraz godzin ich emisji z powodzeniem znajdziecie na stronie radia w zakładce: ramówka. Podczas słuchowisk prowadzonych na żywo, usłyszeć można pozdrowienia od słuchaczy, które każdy może wysłać za pomocą konsoli do tego przeznaczonej, znajdującej się, oczywiście, na stronie radia. Rozgłośnia posiada również własny pokoik czatowy. Wchodząc do niego, będziecie mieli możliwość porozmawiania nie tylko z innymi słuchaczami, ale również z prowadzącymi aktualną audycję. To świetna zabawa dająca okazję do poznania nowych, wartościowych osób. Dla prezenterów Muzyki Dwóch Serc niezwykle ważny są: kontakt ze swoimi słuchaczami, ich zaangażowanie oraz zainteresowanie. Jest to zastrzyk ogromnej energii oraz motywacji, które skutkują coraz wyższym poziomem nadawanych audycji.

Sama strona internetowa radia została zaprojektowana w sposób niezwykle intuicyjny. Kolorem zdecydowanie dominującym na stronie jest niebieski. Wybrane, stosunkowo ciemne tło jest doskonałym kontrastem dla błękitnych, dużych i czytelnych liter. Wpisując adres rozgłośni w przeglądarkę internetową, wyświetlona zostanie strona główna, na samej górze której znajduje się sporej wielkości logo Radia: Muzyka Dwóch Serc. Po lewej stronie widnieje pasek menu, na którym umiejscowione są wszystkie najpotrzebniejsze funkcje, takie jak: strona główna, ekipa radia, ramówka, pozdrowienia, lista przebojów, klipy-filmy, galeria zdjęć, wejście na panel oraz czat radiowy. Poniżej widnieje odtwarzacz, dzięki któremu będziecie mogli posłuchać rozgłośni bezpośrednio przez stronę internetową oraz trzy ikony, po kliknięciu których radio rozbrzmi poprzez program Windows Media Player, WinRar lub Quick Player w zależności od wyboru słuchacza. Po prawej stronie strony głównej fani radia mogą znaleźć takie ciekawostki jak: aktualna data, godzina, kalendarz imienin, kalendarz, horoskop, ale również odnośnik do kontaktu z rozgłośnią.

Każdy, kto pragnie stać się częścią radia i aktywnie uczestniczyć w jego życiu, stając się częścią redakcji, ma, oczywiście, taką możliwość. Wystarczy zgłosić chęć zostania prowadzącym poprzez wysłanie wiadomości do radia.

Rozgłośnia Muzyka Dwóch Serc dba, by klimat, który tworzy był ciepły, rodzinny i przepełniony wzajemną miłością. Prezenterzy razem z wiernymi słuchaczami tworzą zgraną, muzyczną rodzinę. Nic w tym dziwnego, ponieważ rozgłośnia została stworzona z myślą właśnie o słuchaczach, którzy słuchają i cenią muzykę oryginalną i jedyną w swoim rodzaju.
Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
sluchaczka [16.07.2017]
Pozdrowienia dla Rozalki i calej ekipy
Anna [09.07.2017]
Amorek wspaniały, pięknie gra.