216
Suma wszystkich słuchaczy prywatnych śląskich stacji radiowych.
46
Słuchaczy
Radio Bercik Silesia.

Radio Bercik Silesia

 
Radio zostało założone w 2007 roku, przez przyjaciół – dla przyjaciół. Jest to śląska typowa rozgłośnia internetowa. Strona www jest napisana śląską gwarą. Radio tworzy około 12 osób, a współpracuje z nim dodatkowo Parafia Św. Marii Magdaleny w Dobrodzieniu, z której transmitowane są niedzielne msze Święte.

Od 05.07.2009 "Radio Bercik Silesia" znajduje się pod patronatem związku "Kulturvereinigung Bercik - Silesia e.V." (zarejestrowany sądownie w Hildesheim). Ten szczególny i niepowtarzalny związek ma na celu krzewienie śląskiej kultury i muzyki, tworząc jednocześnie most pomiędzy Śląskiem, Niemcami i reszta Europy. "RBS & KVBS" wzajemnie się wspierają i uzupełniają w swojej działalności organizując np. wspólne spotkania, biesiady, zabawy lub konkursy.
czytaj więcej...


Suma słuchalności wszystkich serwerów.
Wykres słuchalności "Radio Bercik Silesia" w dniu 25.04.2014
Znaczenie kolorów: czerwony - statystyka dzisiejsza; zielony - statystyka wczorajsza
Dodaj Komentarz dla Radio Bercik Silesia
Imię Nazwisko
pseudonim
Treść Komentarza
Komentarz:
SUPER GRACIE PIĘKNE MELODIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH PROWADZĄCYCH W RADIU BERĆIK SILESIA MIŁO WAS SIĘ SŁUCHA WASZ STAŁY SŁUCHACZ Z POWJATU STAROGARDZKIEGO 2014-04-21
Kto:
Jan kuberski
 
21.04.2014
Komentarz:
Zdrowych i Wesolych Swiät Wielkanocnych dla Sluchaczy oraz wszystkich Prezenterek i Prezenteröw tego Fajnego Radyjka . Pozdrawiam Was Cieplutko i Zapraszam do Hannoveru na Frühligsfest , ktöry sie juz rozpoczäl . Blizszych inforacji o Frühlingsfestcie mozna zobaczyc w Internecie .
Kto:
Edi z Hannoveru
 
20.04.2014
Komentarz:
Pogodnych Swiat Wielkanocnych dla wszystkich sluchaczy Radia Bercik smacznych Krosonkow iMokrego Dyngusu dla wszystkich Frelkow zyczy Bercik z nasza Sloska muzyka tak trzymac.
Kto:
Bercik iUsia aus Braunschweig
 
20.04.2014
Komentarz:
My upiykli karpatka i pleśniak.Ale wyszoł super. NIAM NIAM..
Kto:
lucjan Brachaczek
 
19.04.2014
Komentarz:
Hallo Radio Bercik !!!Jako byly parafian Dobrodzienia zycza wom wesolych Swiät i mokrego dyngusa ( od wewnätcz i zewnäcz :-) no i grejcie dalej tako piekno muzyka, bardzo sie raduja bo grocie po Släsku i po Niemiecku.!!!!
Kto:
Josef aus Hildesheim
 
16.04.2014
Komentarz:
POZDROWIOMY CAŁO BERCILANDIA ZE SLONECZNEGO CRAWLEY W ANGLII, BO... "TAM KAJ SĄ BERCIKI I BERCIKOWE RADIO GRAJE, TAM ZAWSZE GORĄCE SŁONECZKO GRZEJE"! PYRSK!!!
Kto:
ELA&BOLEK
 
15.04.2014
Komentarz:
superowe radyjko,super granie , oby tak dalej.Pozdrawiam.
Kto:
Daniela
 
14.04.2014
Komentarz:
super radyjko pozdrawiamy wszystkich bercikow
Kto:
zbyszek ruda slaska
 
11.04.2014
Komentarz:
witam cale radio sle pozdrowienia dla Iwony z pszowa
Kto:
mariusz olejnik
 
06.04.2014
Komentarz:
Radyjko nasze kochane,grasz nam ,oj grasz,,,,i bardzo cie lubimy sluchac,,wszystcy prezentezy sa superowi,,,,ale ostatnio brak nam Lidki(SZALONEJ),wiec pytanie kiedy wroci????Wracaj Lideczko czekamy!!!!!!!Nie ma targu ,,nie ma jarzyn w chalupie!!!!
Kto:
Lidka i Andrzej z Hiszpani
 
06.04.2014
9 Online « 176 Dziś « 1 025 517 Odwiedzin