• 436
  Słuchacze (sloty)
  Radio Bercik Silesia.
 • 2584
  Głosów dla
  Radio Bercik Silesia.
 • 1697
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 1469
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Radio Bercik Silesia

Autoplay
Radio zostało założone w 2007 roku, przez przyjaciół – dla przyjaciół. Jest to śląska typowa rozgłośnia internetowa. Strona www jest napisana śląską gwarą. Radio tworzy około 12 osób, a współpracuje z nim dodatkowo Parafia Św. Marii Magdaleny w Dobrodzieniu, z której transmitowane są niedzielne msze Święte.

Od 05.07.2009 "Radio Bercik Silesia" znajduje się pod patronatem związku "Kulturvereinigung Bercik - Silesia e.V." (zarejestrowany sądownie w Hildesheim). Ten szczególny i niepowtarzalny związek ma na celu krzewienie śląskiej kultury i muzyki, tworząc jednocześnie most pomiędzy Śląskiem, Niemcami i reszta Europy. "RBS & KVBS" wzajemnie się wspierają i uzupełniają w swojej działalności organizując np. wspólne spotkania, biesiady, zabawy lub konkursy.
czytaj więcej...

Suma słuchalności wszystkich serwerów.
Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Różyczka [15.02.2018]
witam muzyka ładna pozdrawiam:)
JOLANTA [13.02.2018]
SUPER RADIO
jovita [13.02.2018]
serdeczne życzenia dla małgorzaty ot anielicy
jarek z kosowa [12.02.2018]
Witam serdecznie i pozdrawiam cieplutko całe radyjko " Bercik Silesia "
Dana & Josef [12.02.2018]
Witajcie rostomili słuchacze tego slonskiego radio ka szczególne pozdrowienia dla prezenterów jak również dla nowych becikow Krysi i Jorgusia z kinigbrum
Josef i Dana [12.02.2018]
WITAJCIE roztomili - serdeczne życzenia slymy do Krysi i Jorgusia z Kinigsbrum. Dobrego dnia. Tak trzymajcie. I do zas
Lukaszek [10.02.2018]
Pozdrowienia dla Krysi i Antosia przesyłają dzieci pod wpływem silnych emocji alkoholowych ????
Krysia Kruszynka z Oświęcimia [10.02.2018]
Ludwiku kochany nasz kapitanie ,jeżeli mogę dotrzeć na nasz pokład daj mi znać bo nie wiem czy dobrze trafiłam,bo od dawna chcę się z Wami połączyć,tylko nie wiem czy to ta droga.Jeżeli tak to proszę Ludwiku w moim imiieniu pozdrowić weszystkich prowadzących ,a zwłaszcza wiernych słuchaczy Ludwiku proszę jezeli dobrze trafiłam poślił mi moją ukochaną piosenkę "Róża czerwona to miłość"Dziękuję
barniZygfrydPozdrowieniaPozdrowieniaPozdrowieniaPozdrowienia [10.02.2018]
Witom pozdrawiam Woś gorąco z Kozlowic prosimy o piosenka Monalizy
dembian poznańsko pyra [10.02.2018]
Jestem z Wami już kilka lat ! Brawo dla prezenterów ,brawo dla słuchaczy brawo dla sympatyków tych co piszą pozdrowienia i tych co nie mogą pisać a słuchają i tych co jeszcze nie napisali ! ;-))) Często nutki z tego radyjka są lekiem na handrę !!! Pyrsk do zaś !
gorol dembian poznańsko pyra
Kazia z Londynu wraz z Beatka & Julcia i Chłopcami [06.02.2018]
Ludwiczku Miesiąc próbny na Radiu Bercik Silesia dobiegl już końca i zdałeś pomyślnie egzamin by móc powiedzieć że jesteś już Prezenterem tego superrrrr Radia Bercik Silesia... I my wszyscy ktorzy wraz z Toba dołączyli do Rodziny Bercikowej możemy już teraz oficjalnie powiedzieć że również już jesteśmy Rodziną Bercikowa z czego się bardzo cieszymy...Gratulacje Ludwiku masz odemnie i całej Rodziny.Wiadomo było że cała Ekipa oraz Kapitan Berni docenią Ciebie, bo jesteś człowiekiem o wielkim sercu, ciepłym i serdecznym... Jesteś prawdziwym Przyjacielem... Życzymy Tobie oraz całej Ekipie Radia Bercik Silesia żeby wasza współpraca przebiegała w serdecznej i przyjacielskiej atmosferze,bez zazdrości, zawiści i pomówień życzymy Wam wszystkim z całego serca... Pozdrawiamy Ciebie nasz Ludwiczku oraz Kapitana Berniego wraz ze wszystkimi wspaniałymi prezenterami oraz nie możemy pominąć całej Rodzinki Bercikowej na całym Świecie..
Izabela Boryczka [06.02.2018]
Witam serdecznie i pozdrawiam cieplutko całe nasze radyjko " Bercik Silesia " wszystkich Prezenterów i Prezenterki z ich rodzinami , naszą kochaną Bosmankę Wiesię , i naszego Kapellmistrza Ludwiczka , też z rodzinkami ... pozdrawiam wszystkich radiosłuchaczy i fanów tego super radyjka ! Grajcie nam pięknie ! Bo , z piosenką w serduszku i na ustach , piękniejszy jest każdy dzień ! Pozdrawiam jeszcze raz wsystich cieplutko !
franzik i mariola z düsseldorfu [03.02.2018]
Kochano Bercikowo rodzinko pozdrawiomy wos bardzo cieplutko zyczymy zdrowia duzo szpasu z kochanym radyjkiem. Dziekujemy za poswiecony dlo nos czas za calka wasza praca dziekujemy kusiolki wom slemy kochani i najlepszego.
ewald z opola [02.02.2018]
jestemscie super
Danusia z Zabrza [01.02.2018]
Pozdrawiam w ten deszczowy czwartek
keisyr swietokrzyskie [31.01.2018]
w dniu przytulanki pomyslnosci przy tak fajnej muzyce
Janek ze Stolbergu. [31.01.2018]
Naszymu DJ-owi JANKOWI sklodom na jego urodziny wszystkiego czego sie som zyczy ale nojbardziy zycza mu ZDROWKA.
Jŏ ci dzisio tela życza
Byś bōł gibki jak małpica
Zdrowy choby kōń
A udźwignyć mōg jak wōł
Co do życiŏ ci poczeba
Knebel wusztu sznyta chleba
Miłowaniŏ gryfnej frele
Co byś widziŏł wielki brele
A ku tymu halba srogŏ
I do 100 -tki żyć morowo!
Damian [30.01.2018]
FAJNE POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH PREZENTEROW CIEBIE ZA TAK PIEKNE GRANIE NA NASZYM RADYJKU. ZA GODZINKA MUSZE ISC DO PRACY AZ ZAL BEDZIE MI SIE ROZTAC RADYJKIEM I TOBA. POZDRAWIAM ;DAMIAN Z PIOTROWKI.
heniek tatarak [30.01.2018]
Berciki ! zaś godzina czekałem na przeczytanie moich pozdrowień, mimo ze tłoku na konsoli nie było. Ale prezenterzy graja po dwie piosenki pomiędzy pozdrowieniami. Berciki co o tym myślicie ? Potrzebne są Wam dwie piosenki do pozdrowień ? (a i tak prezenterzy wykonawców i tytułów nie podają)
Horst Konopka aus Saarbrücken [29.01.2018]
Guten Abend Möchte mal sagen das ist ein Super Sender ist und die ganzen Moderatoren sind alles super ???? höre sehr gerne vielen Dank ???? das ????????❤️????????????danke schön macht weiter so danke ????
Romeo [29.01.2018]
Serdecznie pozdrawiam wszystkich, sluchających to radyjko w sposob szczegolny pozdrawiam Myszkę czasowo przebywajacą k/Sztugartu,,, wraz z melodią " "walczyk kolobrzeski"Pozdrawiam Ciebie jako prowadzącego.
Stanik z Werne an der Lippe /NRW/ [29.01.2018]
Tak se sluchom tego wspanialego radia i grom w karty z komputerem .W izbie calkiem cicho bo od paru dni panuje u nos tzw cicho mszo.Poslij jakos dobro nutka aby ta atmosfera rozladowac. Serdecznie pozdrowiom Ciebie jak i calo Redakcio oraz wszystkich na tej antenie.do nastepnego razu.Pysk ludkowie.
helenadziki1@wp.pl [28.01.2018]
POTRZEBA TYLKO JEDNEJ MINUTY ,,, ZEBY KOGOS ZAUWAZYC ,,, JEDNEJ GODZINY ,,, ZEBY GO OCENIC I JEDNEGO DNIA ZEBY GO POLUBIC ,,, A CALEGO ZYCIA ,,, BY GO POZNIEJ ZAPOMNIEC ... NIE REZYGNUJ NIGDY Z CELU TYLKO DLATEGO ,,, ZE OSIAGNIECIA GO WYMAGA CZASU ... CZAS I TAK UPLYNIE POZDROWIENIA WSZYSKICH I ŻYCZĘ SPOKOJNEJ NIEDZIELI
Gizela [26.01.2018]
POZDRAWIAM NASZA WSPANIALA PREZENTERKE KORNELKE ZE POKLADU BERNIEGO WRAZ Z CALA REDAKCJA CUDOWNEGO RADYJKA BERCIK SILESIA Z WSZYSTKIMI BARDZO MILUTKIMI PREZEZENTERAMI I DZIEKUJA WSZYSTKIM ZA UMILANIE NAM CZASU TAK PIEKNYMI AUDYCYJKAMI I PRZEPIEKNA MUZYCZKA A NASZEJ KOCHANEJ KORNELCI SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWECZKA POZDRAWIAM TEZ NASZEGO KAPELLMEISTRA LUDWICZKA I TYSZ MU DZIEKUJA ZA JEGO WESOLE AUDYCJE POZDRAWIAM TEZ MOJE KOCHANE DZIOLSZKI ZE SZIFA I WSZYSZKIM DZIEKUJE ZA ZAWSZE CUDOWNA ZABAWA DZIEKUJA TEZ DZIOLSZKOM ZA POZDROWIONKA KIEROWANE DO MNIE
DZIEKUJA ZE JESTESCIE A JESTESCIE WSZYSCY THE BEST ???????? GIZELA ZE STADTU KUSIOLKI POSYLON DO WSZSTKICH????
Krysia Kruszynka z Oswięcimia [24.01.2018]
Witam Ludwiku cieszę się bardzo ze mogę Cię słyszeć,nie piszę dużo bo nie wiem czy dobrze trafiłam,jezeli tak to super .Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie .