Radio Krysjan

Autoplay
 
Krysjan to niezwykle barwna propozycja, dedykowana wszystkim tym, którzy oczekują od swojego internetowego radia dużej dawki dobrej polskiej muzyki oraz mile spędzonego czasu w gronie miłośników audycji internetowych prowadzonych przez ludzi z wielkim profesjonalizmem i ogromną pasją.

Adres http://www.krysjan.pl wprowadzi nas do miejsca, gdzie już na samym początku zostaniemy zapewnieni o tym, że jest to radio publiczne oraz zaproszeni do wspólnej z nim zabawy. I rzeczywiście szata graficzna portalu może być tego dowodem, gdyż na stronie wejściowej zaprezentowana została zbliżającą się coraz bardziej galaktykę. Po prawej stronie znajduje się ramka, która daje nam możliwość zalogowania się, bądź jeżeli jeszcze tego nie uczyniliśmy, zarejestrowania na stronie Krysjan. Opcja ta pozwala oczywiście na korzystanie z większej ilości opcji, jakie radio oferuje. Nie jest to jednak konieczne. Radio bowiem, jak zostało wcześniej zaznaczone, jest publiczne, a więc tuż obok ramki po lewej stronie możemy znaleźć przycisk: Dla gości, po kliknięciu którego po chwili pokazuje się kolorowa strona główna radia.

Na samej górze widnieje menu główne, które składa się na następujące opcję:
- strona główna,
- o nas, czyli informacje na temat redakcji i tego w jaki sposób można się z nią skontaktować,
- zabawa z radiem, czyli czat radiowy, który pozwala na konwersację ze wszystkimi fanami muzyki i radia Krysjan, głosowanie dające możliwość wybrania ulubionego utworu i księga gości, dzięki której można napisać kilka ciepłych słów do prezenterów i zostawić część siebie,
- program radia, czyli wykaz wszystkich audycji, który jest dość skrupulatny, zawiera dzień tygodnia, w którym audycja jest emitowana, nazwę, imię osoby prowadzącej i godziny w jakich można jej odsłuchać oraz wykaz prezenterów radiowych, osób, które dają z siebie wszystko, aby umilić swoim słuchaczom czas. Prezenterami są: Krysia, Marcin, Dana, Irena, Józek, Kojot, Krzysztof, Madzia, Marysia, Stasia, Vixa, Wanda i Janusz. Niezwykle sympatyczne jest to, ze wszyscy prezenterzy udostępnili swoje zdjęcia, co pozwala na jeszcze większą możliwość zbliżenia się i zaprzyjaźnienia z radiem Krysjan,
- zaloguj się.

Na stronie głównej radia znajdują się również dodatkowe informacje takie jak najświeższe newsy dotyczące życia radia, ilość odwiedzin na stronie oraz niewielka notka z kalendarza, w której znajdziemy dokładną datę, godzinę i imiona osób, które obchodzą w danym dniu imieniny.

Z lewej strony nieco niżej znajduje się ikona, dzięki której będziemy mogli posłuchać radia online. Dla tych, którzy wolą inną formę odtwarzania Krysjan daje możliwość włączenia radia przez takie programy muzyczne jak Winamp, Windows media player, Real Player oraz Quick Time.

Założycielką i szefową radia jest Pani Krynia, dla której muzyka pełni funkcję rehabilitacyjną zarówno dla ciała jak i duszy człowieka.

Radjo Krysjan pozwoli każdemu przeżyć doskonałą ucztę muzyczną w miłym i rodzinnym klimacie, nad którym pracują prezenterzy audycji. Nie ma wątpliwości, że dla nich muzyka jest prawdziwą pasją życia.

Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
JANUSZ MAZURY [04.01.2017]
POZDROWIENIA PROWADZĄCEJ IWSZTKIM SLUCHAJACYM PROSZE ALEKSANDRE
Jan [04.01.2017]
Gracie ładne utwory których komercja nie wpuści na swoje "anteny". Brawo, tak trzymać :)
GÓRALECZKA [29.11.2016]
NIC DODAĆ NIC UJĄC. PIĘKNE RADYJKO. POZDRAWIAM REDAKCJE I WSZYSTKICH SŁUCHACZY.
Grazyna kordek [01.11.2016]
pozdrawiam Wiesia wixe serdecznie .Grazynka z Kwidzyna .sąsiadka.
Grażyna kordek [20.09.2016]
kapela dusz
Urszula Sobala kaszubka [14.08.2016]
Witam milutko I pozdrawiam wszystkich sluchaczy radia ...Urszula z Gdansks
mirek [21.05.2016]
Pozdrowienia dla jubilatki od rodzinki z Dunfermilne Zdrówka i szczęścia
Luiza [10.05.2016]
Serdeczne pozdrowienia i buziaczki dla mojej najukochanszej Mamusiu co prowadzi radio teraz
bolek [11.02.2016]
Witam i pozdrawiam sluchających tego radia.
8 Online « 181 Dziś « 4 334 599 Odwiedzin