• 12
  Słuchacze (sloty)
  Radio Lenka.
 • 1725
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 1399
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Radio Lenka

Autoplay
Radio Lenka to zupełnie nowa rozgłośnia (pierwszych audycji mogłeś posłuchać 1.06.2013 r.). Mimo to, ta internetowa radiostacja posiada bardzo doświadczony zespół redakcyjny i techniczny, który przeniósł się wraz z założycielką, rezygnując tym samym z poprzedniego projektu (Radio Hajer), którego współkreatorką była Lenka z Ulm.

Strona internetowa rozgłośni stworzona jest na prostym, łatwym w nawigacji szablonie. Radia Lenka możesz słuchać bezpośrednio przez wyszukiwarkę lub jednym z programów odtwarzających muzykę (Winamp, Real Player, WMP). W razie jakichkolwiek problemów z połączeniem, wystarczy wysłać informację mailem - a technicy radia postarają się pomóc. Lenka i pozostałych siedmiu prezenterów (których bliżej poznasz, klikając w zakładkę Redakcja) zawsze stara się, by jak najbardziej urozmaicić audycje - każdy, kto kocha Śląsk, śląską gwarę, obyczaje i muzykę, znajdzie tutaj coś dla siebie. Bieżący program sprawdzisz w zakładce Ramówka. Każdej niedzieli możesz również wysłuchać Mszy Św. z Kościoła Św. Katarzyny w Sławięcicach.
czytaj więcej...

Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Michael i Tereska [28.01.2018]
Super radyjko. Dziynki ze wos momy :)
Gorolek [21.12.2017]
Witam cię Waldku oraz wszystkich słuchaczy radia Lenka chca pozdrowić wszystkich znajomych z duisburga wraz z babcią i opa jakże także naszego GOŚCIA ANNE CIESZYMY SIE Z DOŁU ZE JESTEŚ RAZEM Z NAMI.
Iwona ze Choruli [17.12.2017]
Pozdrawiam wszystkich redaktorów tego jak zawsze fajnego radia Lenuszka wczoraj tysz cię słuchałam i ta piosenka o pustym miejscu przy stole oj aż łezka poleciała ale najważniejsze pozdrawiam mojego Sławka który jest we Umie że cała brygada wracajcie szypko forum bo my czekum pozdrawiam Maryśka że Kątów opolskich mojego brata Becika se Wiesbaden wogule wszystkich co tam sum za tym międzynarodowe i wszystkich słuchaczy i zżyczam wszystkim milutkiej reszty niedzieli i slam kudiolki
Ondraszek [23.11.2017]
Jesteście ze swoją muzyką świetni zacząłem was słychać w kedzierzynie-Koźlu lekka łatwa i przyjemna
Felix [03.10.2017]
Pozdrawiam całe radyjko
edyta [17.09.2017]
pozdrawiam z deszczowych Rogów zapraszam na kawę i ciasto już nareszcie mogę słuchać waszego radia na laptopie pozdrów również mojego braciszka Bernarda napewno słucha Twojej audycji życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia
Michał gorolek [17.09.2017]
Pozdrawiam moich gryfnych sąsiadów Waldka anke oraz ome z upa. Wali musza ci pedziec że super grosz
Aurelka [16.09.2017]
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś
dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy
nawet łzy będą smakować jak szczęście.
Miłegpo dnia dla Józka35 Aurelka
Herr Bochum [29.08.2017]
Jak jo uwielbiom te radyjko. Jeronie pieronie! Dziynki wom ze wos momy!!!
Gabi zBydgoszczy [15.08.2017]
Ze co??Ze jak??PRZEGAPILAM I PRZESPALAM niemal3lata.No taak!Hm!Dlaczego??DLATEGO,ze bylam zakochana w innym internetowym radyjku.Coz!TYLKO zakochana,teraz kocham!!Hm!PROZA ZYCIA !Jakie jest Radyjko LENKA??Jak to mlodziez mowi--WOW!!AZ BRAKUJE SLOW!!Myslalam[do czasu]ze piosenki ; SLASKIE,goralskie,niemieckie---to jest tooo!!!TAAK,ale zRadyjkiem LENKA.!WIEEELKI SZACUN dlaTEAMU RADIA.Jak nie dziekowac LENCE,redakcji i technikom za ogrom Pracy--Zaangazowanie =WSPANIALY EFEKT!!!!!Pozdrawiam ICH oraz wszystkich D O B R Y CH ludzi,SLUCHACZY i LENKORZY-SZCZEGOLNIE ZAS CHORYCH. DOO ZAS !!!!
Doro [01.06.2017]
serdeczne gratulacje na czwarto rocznica Radio Lenka i zycza dalszej fajnej wspolnej zabawy wszystkim Lenkorzom :)
poldek [30.04.2017]
grajcie pioseneczki slonskie dla goroli z mazowsza.Uwielbiam wszelkie piosenki slaskie w wykonaniu T.WErner jak rowniez Szoltysika i innych
Tomek Paschek [19.04.2017]
Propozycja Modern Talking-Why did you do it just tonight?

dzienki.
Agula [23.03.2017]
Super audycja 111
Kaziu kaskader - ziomal [16.03.2017]
Przekazuje słowa uznania i szacunku wszystkim, którzy codzienną pracą i zaangażowaniem dają przykład, jak realizować swoje pasje. Niech Radio będzie powodem do dumy i niech przynosi wszystkim wiele radości .
Pozdrawiam calom redakcje i wszystkich słuchaczy
Manfred [07.03.2017]
Stary sluchacz, dziynkujymy piyknie za mile slowa skierowane do teamu radia, a my zaproszomy Ciebie zebys do nos dolonczol i powiynkszol tyn skromny team, to mozno my sie od Ciebie czegos nauczymy i nasze qwalifikacje poprawiymy.
Pozdrowka dlo Ciebie Stary sluchaczu i wszystkich sam zaglondajoncych.
Lenka [26.02.2017]
Stary sluchacz mom take pytanie .Jakie radio ty suchasz ????Bo u mnie leci tylko nasze radio nawet jak Banik gro ale neslysza amerykanskie hity
Manfred [24.02.2017]
Stary sluchacz, dziynkujymy piyknie za mile slowa skierowane do timu radia, a my zaproszomy Ciebie zebys do nos dolonczol i powiynkszol tyn skromny tim, to mozno my sie od Ciebie czegos nauczymy i nasze qwalifikacje poprawiymy.
Pozdrowka dlo Ciebie Stary sluchaczu i wszystkich sam zaglondajoncych.
Stary słuchacz [21.02.2017]
Stary słuchacz
cześć moderatorzy radia „L“
pozdrawiam wszystkich prowadzących i utrzymujących to radyjko,
uważam, że jesteście wspaniałym timem,
tylko nie grajcie tyle amerykańskich hitów,
bo od tego są radia komersionalne.
cześć słuchacz ze śląska
doliszny [11.02.2017]
chcialabym uslyszec urszule sipionska "konion wody daj"
Gabi z Bydzi [18.01.2017]
POSYLAM Z MROZNEGO INO---WROCLAWIA (sanatorium) GORACE AMARULOWE KUSIOLE--ANIOLOWI ---ELUSI,oraz JEJ rodzince .DO USLYSZENIA pisze wszystkim LENKORZOM i i i .I DOOOO ZAAS
Gabi z Bydzi [18.01.2017]
KOCHANI! Wpadlam do WAS na chwilke i i i zakochalam sie ----no i zostane narazie.Trzymajcie tak dalej .MUZA ?Nogi same chodza! PREZENTERZY?SUUUUUPEROWI !! POSYLAM calemu RADYJKOWI LENKA oraz wszystkim LENKORZOM---od A do Z po kusiolu amarulowym.Zycze ; dobrego ZDROWIA , wiele powodow do radosci oraz zyczliwych ludzi wokol. A WIEEEEC BAWMY SIEEEE!!!
Herr Bochum [03.01.2017]
Wszystkim Lenkorzom i reszcie dobrych ludzi na calym swiecie zyczymy szczynsliwego Nowego Roku. Tereska i Michael.
krystyna laksa z labed [03.12.2016]
serdeczne pozdrowiena dla sylwia klinge waleczek z labed


pozdrowienia z francji
Krysia Laksa z Francji [20.11.2016]
przesylam serdeczne pozdrowienia dla Labedziokow
szczegolnie dla Sylwi Waleczek