• 14
  Słuchacze (sloty)
  Radio Lenka.
 • 1705
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 1724
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Radio Lenka

Autoplay
Radio Lenka to zupełnie nowa rozgłośnia (pierwszych audycji mogłeś posłuchać 1.06.2013 r.). Mimo to, ta internetowa radiostacja posiada bardzo doświadczony zespół redakcyjny i techniczny, który przeniósł się wraz z założycielką, rezygnując tym samym z poprzedniego projektu (Radio Hajer), którego współkreatorką była Lenka z Ulm.

Strona internetowa rozgłośni stworzona jest na prostym, łatwym w nawigacji szablonie. Radia Lenka możesz słuchać bezpośrednio przez wyszukiwarkę lub jednym z programów odtwarzających muzykę (Winamp, Real Player, WMP). W razie jakichkolwiek problemów z połączeniem, wystarczy wysłać informację mailem - a technicy radia postarają się pomóc. Lenka i pozostałych siedmiu prezenterów (których bliżej poznasz, klikając w zakładkę Redakcja) zawsze stara się, by jak najbardziej urozmaicić audycje - każdy, kto kocha Śląsk, śląską gwarę, obyczaje i muzykę, znajdzie tutaj coś dla siebie. Bieżący program sprawdzisz w zakładce Ramówka. Każdej niedzieli możesz również wysłuchać Mszy Św. z Kościoła Św. Katarzyny w Sławięcicach.
czytaj więcej...

Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Herr Bochum [29.08.2017]
Jak jo uwielbiom te radyjko. Jeronie pieronie! Dziynki wom ze wos momy!!!
Gabi zBydgoszczy [15.08.2017]
Ze co??Ze jak??PRZEGAPILAM I PRZESPALAM niemal3lata.No taak!Hm!Dlaczego??DLATEGO,ze bylam zakochana w innym internetowym radyjku.Coz!TYLKO zakochana,teraz kocham!!Hm!PROZA ZYCIA !Jakie jest Radyjko LENKA??Jak to mlodziez mowi--WOW!!AZ BRAKUJE SLOW!!Myslalam[do czasu]ze piosenki ; SLASKIE,goralskie,niemieckie---to jest tooo!!!TAAK,ale zRadyjkiem LENKA.!WIEEELKI SZACUN dlaTEAMU RADIA.Jak nie dziekowac LENCE,redakcji i technikom za ogrom Pracy--Zaangazowanie =WSPANIALY EFEKT!!!!!Pozdrawiam ICH oraz wszystkich D O B R Y CH ludzi,SLUCHACZY i LENKORZY-SZCZEGOLNIE ZAS CHORYCH. DOO ZAS !!!!
Doro [01.06.2017]
serdeczne gratulacje na czwarto rocznica Radio Lenka i zycza dalszej fajnej wspolnej zabawy wszystkim Lenkorzom :)
poldek [30.04.2017]
grajcie pioseneczki slonskie dla goroli z mazowsza.Uwielbiam wszelkie piosenki slaskie w wykonaniu T.WErner jak rowniez Szoltysika i innych
Tomek Paschek [19.04.2017]
Propozycja Modern Talking-Why did you do it just tonight?

dzienki.
Agula [23.03.2017]
Super audycja 111
Kaziu kaskader - ziomal [16.03.2017]
Przekazuje słowa uznania i szacunku wszystkim, którzy codzienną pracą i zaangażowaniem dają przykład, jak realizować swoje pasje. Niech Radio będzie powodem do dumy i niech przynosi wszystkim wiele radości .
Pozdrawiam calom redakcje i wszystkich słuchaczy
Manfred [07.03.2017]
Stary sluchacz, dziynkujymy piyknie za mile slowa skierowane do teamu radia, a my zaproszomy Ciebie zebys do nos dolonczol i powiynkszol tyn skromny team, to mozno my sie od Ciebie czegos nauczymy i nasze qwalifikacje poprawiymy.
Pozdrowka dlo Ciebie Stary sluchaczu i wszystkich sam zaglondajoncych.
Lenka [26.02.2017]
Stary sluchacz mom take pytanie .Jakie radio ty suchasz ????Bo u mnie leci tylko nasze radio nawet jak Banik gro ale neslysza amerykanskie hity
Manfred [24.02.2017]
Stary sluchacz, dziynkujymy piyknie za mile slowa skierowane do timu radia, a my zaproszomy Ciebie zebys do nos dolonczol i powiynkszol tyn skromny tim, to mozno my sie od Ciebie czegos nauczymy i nasze qwalifikacje poprawiymy.
Pozdrowka dlo Ciebie Stary sluchaczu i wszystkich sam zaglondajoncych.
Stary słuchacz [21.02.2017]
Stary słuchacz
cześć moderatorzy radia „L“
pozdrawiam wszystkich prowadzących i utrzymujących to radyjko,
uważam, że jesteście wspaniałym timem,
tylko nie grajcie tyle amerykańskich hitów,
bo od tego są radia komersionalne.
cześć słuchacz ze śląska
doliszny [11.02.2017]
chcialabym uslyszec urszule sipionska "konion wody daj"
Gabi z Bydzi [18.01.2017]
POSYLAM Z MROZNEGO INO---WROCLAWIA (sanatorium) GORACE AMARULOWE KUSIOLE--ANIOLOWI ---ELUSI,oraz JEJ rodzince .DO USLYSZENIA pisze wszystkim LENKORZOM i i i .I DOOOO ZAAS
Gabi z Bydzi [18.01.2017]
KOCHANI! Wpadlam do WAS na chwilke i i i zakochalam sie ----no i zostane narazie.Trzymajcie tak dalej .MUZA ?Nogi same chodza! PREZENTERZY?SUUUUUPEROWI !! POSYLAM calemu RADYJKOWI LENKA oraz wszystkim LENKORZOM---od A do Z po kusiolu amarulowym.Zycze ; dobrego ZDROWIA , wiele powodow do radosci oraz zyczliwych ludzi wokol. A WIEEEEC BAWMY SIEEEE!!!
Herr Bochum [03.01.2017]
Wszystkim Lenkorzom i reszcie dobrych ludzi na calym swiecie zyczymy szczynsliwego Nowego Roku. Tereska i Michael.
krystyna laksa z labed [03.12.2016]
serdeczne pozdrowiena dla sylwia klinge waleczek z labed


pozdrowienia z francji
Krysia Laksa z Francji [20.11.2016]
przesylam serdeczne pozdrowienia dla Labedziokow
szczegolnie dla Sylwi Waleczek
Kryszek [27.10.2016]
Jestescie wspaniali slucham was kiedy mam czas.lenko danke
Monika zRastattu [23.10.2016]
Serdecznie pozdrawiam Rodz. Bogusiakow z Wuppertalu.Zycze przyjemnej niedzieli
dziula67@o2.pl [03.10.2016]
witej prezenterko podkarpacie pozdtrawia imiłej aud
Podkarpacie tobie kusiole zasyła nasz tim
krystyna janusz [28.09.2016]
pozdrowiomzy wszystkich sluchaczy radia lynka a my dychomy i sie opolomy calusy z majorki posylomy
Herr Bochum [25.09.2016]
Uwielbiom te radyjko. Srogie dziynki za to ze zescie zawsze do nos som. Pozdrowionka do wszystkich Lenkorzy i innych dobrych ludzi na calym swiecie. Michael i Tereska z Bochum.
Herr Bochum [18.06.2016]
Lence, Christianowi i wszystkim co pomogli ta super zabawa we Sławięcicach zorganizowac pieronym srogie dziynki. Fajerka bola richtig super i momy nadzieja ze niy ostatnio. Michael i Tereska.
Eugen Harnus [17.06.2016]
Pozdrowienia z Bremerhaven dla Lenki i serdeczne podziekowania za wspanialom zabawe w piatek i za wesole godziny na stadionie w Slawiecicach w niedziele ,Eugen w imieniu calej druzyny niemieckiej . ;-)
usia z bochum [01.06.2016]
Kochani Lenkorze , momy 3 letnio rocznica naszego radyjka Lenka i to jest powod do fajrowanio !!! Dzieki naszej Lence z Christianym i colki Redakcji i nom Sluchaczom... istniejemy cieszymy sie wspolnie i to sie liczy !!! pozdrowka sla usia :)