Radio Mazurek

Autoplay
 
Radio Mazurek wpisuje się w krajobraz nowopowstałych stacji radiowych tworzonych przez animatorów muzyki rozrywkowej i biesiadnej. Rozgłośnia działa w internecie i jest bez problemu do odszukania w wirtualnej przestrzeni dzięki popularnym wyszukiwarkom.

Wartość radiostacji Mazurek tkwi w jego twórcach oraz inspiratorach, dzięki którym radio dociera do najdalszych zakątków świata oraz cały czas rozwija się, poszerzając grono swoich sympatyków. Do zarządu radia należą następujące osoby: Stasiu – który jest inicjatorem, pomysłodawcą i szefem rozgłośni. To on dba on to, by najmniejszy szczegół był dopracowany. Co ciekawe, Stasiu, aktualnie mieszka w Dortmundzie i jak w wielu tego typu projektach radiowych, motywacją do powstania radia były korzenie do swojej ojcowizny i „heimatu”. Prawą ręką szefa jest Ania, charyzmatyczna osoba, która jest odpowiedzialna za sprawne działanie teamu radiowego. Wszystkimi technicznymi sprawami zajmuje się administrator strony radiowej – Sebastian, zawodowiec w swej dziedzinie. Ważnymi postaciami radiowej drużyny są także Elizka i Halinka. Pierwsza pod nieobecność Stasia i Ani dba o poprawne funkcjonowanie radia, co czyni z niezwykłym oddaniem i pieczołowitością. Halinka trzyma pieczę nad poprawnym działaniem radiowego czatu. Co ciekawe, grono prezenterów radia jest bardzo zróżnicowane jeśli chodzi o miejsce zamieszkania, wiek czy płeć. Ten fakt niewątpliwie wpływa na wielotorowość rozgłośni, przede wszystkim w aspektach muzycznych.

Jak już wcześniej było wspomniane, na falach radia Mazurek gości w dużej mierze muzyka regionalna i biesiadna. Wymienić należy tutaj w szczególności utwory w gwarze śląskiej, czy gwarach góralskich. Usłyszeć można również znane hity dancingowe oraz rozrywkowe. Nie brakuje także nowych propozycji zagranicznych czy krajowych.

Twórcy radia podkreślają, że celem rozgłośni, który ma być osiągany dzięki ciekawej muzyce ale także dzięki oddanym prezenterom jest umożliwienie odbiorcom spędzenia czasu w miłej i spokojnej atmosferze. Zaprezentowana na stronie radia aktualizowana ramówka potwierdza przywiązanie realizatorów do swoich słuchaczy. Przeważają głównie audycje muzyczne, w których aktywnie uczestniczą słuchacze, którzy mają możliwość wysłuchania pozdrowień i specjalnych muzycznych życzeń.

Co ciekawe, radio, obok wspomnianego pokoju czatowego, w których odbiorcy mają możliwość pozdrowień ale także wymiany doświadczeń i spostrzeżeń dotyczących działalności radia, istnieje także księga gości pełniąca podobną funkcję. Bardzo duże zainteresowanie wśród gości radia wzbudza lista przebojów, która jest aktualizowana dzięki ich głosom. W galerii rozpoznać możemy fotografie znanych wykonawców, którzy bardzo często goszczą na falach radia, jak Damian Holecki czy popularyzowana w rozgłośni Arkadia Band.

Pomimo tego że radio Mazurek jest rozgłośnią internetową o bardzo wąskim gronie odbiorców, to jako słuchacz natychmiast otrzymuje się odpowiednią dawkę miłej atmosfery oraz ludzkiego ciepła. W połączeniu z odpowiednio dobraną muzyką, radio to jest ciekawą propozycją dla wszystkich szukających wewnętrznej harmonii i chwili odprężenia.

Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
zbigniew [03.01.2017]
Witam was super radyjko pierwsze slucham dzis jest fajne milego wieczoru zycze wam .
słowik [08.12.2016]
Witam i pozdrawiam wszystkich tu jest zabawa na 102
Ewunia z Mazur-:) [25.09.2016]
Pozdrowionka dla mojego znajmego z kurnika:)
Ulka [25.09.2016]
Witaj Roberciku właśnie cie słucham. Gratulacje.
Urszula Fila [12.09.2016]
Kochanie nigdy nie zapomnę o tobie i to co dla mnie zrobiłeś .zawsze pozostaniesz w moim sercu. Twoja na zawsze.Dla Roberta od Urszuli.
Urszula Fila [09.09.2016]
Roberciku ze świętokrzyskiego wracaj do zdrowia, czekam na ciebie
TAJEMNICZY Z LUBELSKIEGO [09.09.2016]
POZDRAWIAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY ZE ŚLĄSKA A SZCZEGÓLNIE PROWADZĄCE HEJ
HENIEK [09.09.2016]
POZDRAWIAM SERDECZNIE PROWADZĄCĄ
HENRYK [Tarnogóra] [07.09.2016]
pięknie gracie oby tak dalej hej
Urszula Fila [06.09.2016]
Łubniany się kłaniają, pięknie gracie.
Fryderyk CHopin [05.09.2016]
Super muzyczka , pozdrawiam
JAN NOWAK [05.09.2016]
PIKNIE GROCIE HANYSY
Urszula Fila [05.09.2016]
Roberciku gratulacje jesteś wspaniały (05.09.2016)
Stas [04.09.2016]
Dziekuje za mile complementy napisane pod adresem naszego radyjka. Szef Radyjka Mazurek Stas z Dortmundu
Andrzej [30.08.2016]
wielkopolska pozdrawia radio Mazurek a szczególnie prowadzącą Jadzie zagraj nam coś Jadziu :))
Mira [24.07.2016] [24.07.2016]
Pierwszy raz Was dzisiaj słuchałam i trzeba przyznać że super radyjko........nucie wspaniałe.......super relaksik.........Pozdrawiam....
ania literska [01.04.2016]
dlamopjego chłopaka tomka stępnia z grudziądza marko polo moja perełko od ani literskiej dla mojego chłopaka tomka stępnia odemnie zdedykacjom
Wiki [22.03.2016]
WIELKOPOLSKA WITA
CAŁĄ EKIPĘ RADIA MAZUREK PROSZĘ O PIOSENKĘ DLA WSZYSTKICH SŁUCHACZY ...DZIĘKUJĘ
Henryk [03.12.2015]
Wielkopolska wita i pozdrawia.
Muzyka jest OK.
Ella [23.11.2015]
Aniu witam i pozdrwiam
Anna Mazurek [17.11.2015]
Pierwszy raz Was słucham i jestem SUPER zadowolona przepiękne piosenki,stare i nowe to jest to aby tak dalej!Wasze radio i moje panieńskie nazwisko,mamy coś wspólnego;Pozdrawiam serdecznie!Ania z Wielkopolski.
piotr [30.10.2015]
pozdrawiam radio mazurek pieknie gracie
8 Online « 181 Dziś « 4 334 599 Odwiedzin