• 1
  Słuchacze (sloty)
  Radio Moni Raj.
 • 55
  Głosów dla
  Radio Moni Raj.
 • 1700
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 1419
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Radio Moni Raj

Autoplay
MoniRaj to internetowe radio grające śląską i biesiadną muzykę. Celem założycieli stacji było stworzenie radia, które będzie umilało czas wszystkim miłośnikom radosnej i skocznej nuty. Bardzo ważną zasadą jest nastawienie na słuchacza oraz na jego muzyczne potrzeby. Oprócz dużej dawki muzyki, radio zapewnia odpowiednią dozę humoru, dlatego z MoniRaj nie sposób się nudzić.
Rozgłośnia jest radiem amatorskim, w związku z czym prezentowane na antenie utwory są puszczane w obniżonej jakości dźwiękowej. Stacja chce w ten sposób zwiększyć popularność granych piosenek, a co za tym idzie zachęcić słuchaczy do kupowania oryginalnych płyt lubianych i cenionych wykonawców.

Ulubionych piosenek można słuchać za pośrednictwem strony internetowej, jak również w telefonie pracującym na systemie operacyjnym Android. W celu możliwości włączenia radia, konieczne jest pobranie odpowiedniej aplikacji dostępnej na stronie internetowej rozgłośni.

W radiu pracuje zgrana ekipa prezenterów, którzy dbają o to, by każdego dnia przygotować ciekawą audycję oraz aby dostarczyć odpowiednią dawkę muzyki. Rozpiskę przygotowanych na dany dzień audycji można sprawdzić na stronie internetowej. Tutaj też stworzone zostały zakładki Pozdrowienia oraz Zamów utwór, dzięki którym można pozdrowić swych bliskich i zadedykować im piosenkę. Dla słuchaczy lubiących rywalizację, została przygotowana lista przebojów z możliwością oddawania głosu na ulubiony utwór.

Strona internetowa radia to nie tylko źródło dobrej muzyki, ale także ciekawych informacji i humoru. Można tu bowiem dowiedzieć się kto danego dnia obchodzi imieniny, sprawdzić aktualną prognozę pogody oraz czas i datę, przeczytać dobry dowcip lub ciekawostkę jak i sprawdzić statystyki odwiedzin strony. Na Facebooku utworzony został profil radia, a wszystko to z myślą to użytkownikach ceniących kontakty za pośrednictwem portali społecznościowych.

Każdego dnia ekipa prezenterów pracuje nad zadowoleniem swych fanów i dzięki coraz lepiej przygotowywanym audycjom i coraz to nowym pomysłom na stworzenie nowoczesnego i ciekawego w odbiorze radia internetowego, zyskuje sympatię kolejnych użytkowników.
Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Marcin. [16.01.2017]
Witam miło. Jest zero . Nie wiem dlaczego , przecież ja słucham.
Kwidzyniak [06.06.2016]
Witam i pozdrawiam super muzyka slucham w kazdej wolnej chwili warto sluchac polecam.
janek [22.05.2016]
czemu zero przeciez ja slucham
sisunia [29.04.2016]
Witam cieplutko przyjemnie sie was slucha jestescie super pozdrawiam :)
Sisi [27.04.2016]
Super gracie pozdrawiam :-)
Lidia [14.02.2016]
Polecam wszystkim to wspaniałe Radio. Szczególnie warto słuchać audycji Pana Rajmunda, który umila nam wesoło czas pięknymi piosenkami, wierszami, humorami. Serdecznie pozdrawiam wszystkich Prezenterów, życząc zadowolenia i dużo radości.
peter z hameln [03.11.2015]
Super radio dla polakuw
tomasz [08.10.2015]
dobre radio polecam
Helmut ze Franfkurta [25.09.2015]
i ja sie ciesze , jestem waszym najwiernieszym sluchaczem
diabelek [27.07.2015]
Ciesze sie ze zostalo zalozone takowe radyjko promujace slaskosc