• 5
  Słuchacze (sloty)
  Radio Niezpominajka.
 • 209
  Głosów dla
  Radio Niezpominajka.
 • 1700
  Słuchacze (sloty)

  radia prywatne

 • 1419
  Słuchacze (sloty)

  radia komercyjne

Radio Niezpominajka

Autoplay
Radio Niezapominajka gra dla wszystkich słuchaczy śląskich szlagierów od 28 wrzesnia 2016 roku. Mimo dość krótkiego stażu cieszy sie ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników tego rodzaju muzyki, ponieważ pozwala wszystkim przeżywać prawdziwą muzyczną ucztę w miłej, rodzinnej atmosferze.

Założycielką radia jest pani Hania, niesamowicie serdeczna osoba, która zawsze szczerze zaprasza słuchaczy, by razem z nią mile spędzali czas dzieląc sie tym, co kocha. Dowodem na to są słowa zamieszczone na samym szczycie strony głównej, które informują słuchaczy, iż jest to muzyka od serca dla serca, oczywiście nie jedego, ponieważ miłośników Niezapominajki nie brakuje. Przy pracy w radiu pomaga również Sergio. Jest nie tylko prezenterem, ale i szefem czatu. Pochodzi z Polski, oczywiście ze Śląska, jednak jego życie potoczyło się tak, że aktualnie mieszka w Niemczech. Jego zainteresowania to muzyka i komputery, ale nie tylko. Jak sam mówi, uwielbia grać dla swoich słuchaczy i serdecznie zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy podczas słuchania zarówno jego audycji, ale też wszystkich innych proponowanych przez radio.
czytaj więcej...

Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Zeflik [06.02.2018]
Pozdrawiam wszystkich na tym fajnym radiu
GITARZYSTA [31.12.2017]
Haniu i tej gwiazdki zycze Tobie ja ,,,oraz wszystkim sluchaczom z rodzinkami waszymi ,
SZCZESLIWEGO I ZDROWEGO NOWEGO ROKU dla wszystkich co zu kliknom tu
Hania [29.12.2017]
Nowy Rok już za pasem,
więc życzenia słać trzeba,
a ja życzę dziś Wam jednego:
najpiękniejszej gwiazdki z nieba.

Ona życie Wam będzie oświetlać
i ogrzeje, gdy chłód wokoło,
ona drogę zawsze Wam wskaże,
mrugać będzie do Was wesoło.

I tak myślę, że Wam wcale
nic do szczęścia więcej nie trzeba,
więc życzę dziś Wam jednego:
najpiękniejszej gwiazdki z nieba.
Hania [23.12.2017]
W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi, staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie...Chociaż los rzucił mnie daleko, w myślach z Wami będę i z głębi serca Wszystkim ślę kolędę.
wosiu wielkopolskie [9.12.2017] [09.12.2017]
Pani Haniu cudowne radyjko, świetna muzyka tylko tak dalej. Pozdrawiam.
Sabina [26.11.2017]
Dzień dobry :) Pozdrawiam gorąco Hanię i życzę powrotu do zdrowia. Mam nadzieję, że spotkamy się też poza szpitalem już niebawem :) A radio super i stronka śliczna. Czekam na audycję już niebawem :)
muzyk [24.11.2017]
Do p. obrażalskiej ! czyżby wakacje trwały nadal ? czy wyczerpały się pomysły -emerytura zawitała . Pilocik gra super i nic więcej .
KEISYR swietokrzyskie [09.11.2017]
Pozdrawiam moja milosc MARIANNE awam zycze abyscie tak grali nadal
Eliza [08.11.2017]
Moc serdeczności i najlepsze życzenia dla całego Radia Niezapominajka a szczególnie dla p.Hani założycielki - wyjatkowej osoby - po doborze wspaniałej muzyki wnioskuję :) i dla wszystkich słuchaczy :) Podbiliście nasze harde,ale w srodku zawsze gorące i kochające piękno kaszubskie serca :)
Pòzdrôwióm :) ***
grzegorz dawidowski [03.11.2017]
super radio piekna muzyka napewno dla kazdego mozna sie bawic sluchacz z kaszub jestem z wami pozdrawiam
Felek z Rudy Śląskiej [28.10.2017]
Super radio,świetna muzyka w każdej wolnej chwili słucham waszego radia .Jesteście super,pozdrawia 73 letni emeryt z Rudy Śląskiej.
Eliza [26.10.2017]
Wszëtczégò nôlepszégò!!! To je bëlno muzɨka ! :) ***
Eliza -kaszubka [25.10.2017]
Miło Was słuchać :) Fantastycznie dobrana muzyka,staram się w każdej wolnej chwili Was słuchać :) Pozdrawiam z całego serca i wiele pięknych i dobrych dni życzę całej wspaniałej Ekipie Radia i wszystkim słuchaczom :) :)
wierna sluchaczka [17.09.2017]
Haniu pozdrawiam Ciebie z zalogom ,sluchaczy i wszystkich Tobie bliskimi ...dziekuje , pamietam wszystko
Ciacho [10.09.2017]
Jesteście SUPER!piękną muzyczką umilacie nam tą pogodę,która nas w tym lecie nie r ozpieszcza ale za to wasze radyjko na pewno!!!Ania z Jurkiem z wielkopolski!Pozdrawiamy wszystkich słuchaczy na całym świecie oraz całą redakcję!!!
*Monika [06.09.2017]
Uśmiech jest jak muzyka z Serca płynąca, co niejedno uczucie wyzwala więc życzę Tobie Hanusiu dużo Uśmiechu i pozytywnych myśli na każdy dzień ...Dziękuję że Jesteś... Pozdrawiam i buziaczka zostawiam...
marek [28.08.2017]
pozdrowionka dla milego radyjka i prosze o piosenke zespolu for you malenka moja dla najdrozszej zonki ani z okazji 35 rocznicy slubu
Bożka* [23.08.2017]
Warto żyć- chociażby dla jednej chwili - dla jednego uśmiechu drugiego człowieka--który jest przy Nas...Pozdrawiam serduchem szczerym Haneczkę z rodziną oraz wszystkich słuchaczy radyjka NIEZAPOMINAJKA..Dużo zdrówka wszystkim Wam kochani życzę..Przyjazne buziaczki zostawiam...:)
Jacek [16.08.2017]
Cudowne Radyjko Pozdrawiam Wszystkich Słuchaczy
mirek [13.08.2017]
jestem szczesliwy jak slucham radia niezapominajka
Henryk Sekuła [28.07.2017]
To według moich ocen najlepsze radio jakie spotkałem. Można w nim usłyszeć wiele przepięknych utworów z minionego okresu i z obecnej popularności. Prezentowane utwory są przyjemne dla słuchających, myślę że nie tylko dla słuchaczy starszych ale także młodszych pokoleń. Życzę Temu Radiu coraz większego rozgłosu, popularności i ekspansji na całą Polskę.
Ewelka [14.07.2017]
Witam i pozdrawiam wszystkich słuchaczy naszego radyjka pozdrawiam was kochani buzka
ty wiesz [08.07.2017]
Pozrawiam Hanie ,zaloge ,Bronie i sluchaczy z wszymi rodzinkami ...polecam te fajne Radio ...to by bylo DZIEKUJE Z SERCA
rychu zabrze [06.07.2017]
fajniasto nawijacje grejtatok dali
Hania [05.07.2017]
Panie muzyk !! Są wakacje...są wyjazdy...i jak jest pogoda to nikt nie siedzi w domu tylko na dworze..np na działce lub basen itp itd...pozdrawiam :)