Radio Niezpominajka

Autoplay
 
Radio Niezapominajka gra dla wszystkich słuchaczy śląskich szlagierów od 28 wrzesnia 2016 roku. Mimo dość krótkiego stażu cieszy sie ogromnym zainteresowaniem wśród miłośników tego rodzaju muzyki, ponieważ pozwala wszystkim przeżywać prawdziwą muzyczną ucztę w miłej, rodzinnej atmosferze.

Założycielką radia jest pani Hania, niesamowicie serdeczna osoba, która zawsze szczerze zaprasza słuchaczy, by razem z nią mile spędzali czas dzieląc sie tym, co kocha. Dowodem na to są słowa zamieszczone na samym szczycie strony głównej, które informują słuchaczy, iż jest to muzyka od serca dla serca, oczywiście nie jedego, ponieważ miłośników Niezapominajki nie brakuje. Przy pracy w radiu pomaga również Sergio. Jest nie tylko prezenterem, ale i szefem czatu. Pochodzi z Polski, oczywiście ze Śląska, jednak jego życie potoczyło się tak, że aktualnie mieszka w Niemczech. Jego zainteresowania to muzyka i komputery, ale nie tylko. Jak sam mówi, uwielbia grać dla swoich słuchaczy i serdecznie zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy podczas słuchania zarówno jego audycji, ale też wszystkich innych proponowanych przez radio.

Niezapominajki kojarzą sie wszystkim z cudownymi błękitnymi kwiatami, które są piękne w swojej prostocie i w zasadzie tak samo można opisać wygląd strony radia. Jest on utrzymany w kolorystyce czerni, na tle której pięknie wygląda błekitne logo radia, oraz drobne detale w tym samym kolorze. Niezapominajka jest przeznaczona dla osób, które cenią sobie czytelność, bezpretensjonalność oraz funkcjonalność.

Na stronie głównej, po lewej stronie widnieje menu strony, gdzie znajdziemy aż piętnaście zakładek, które pozwalają nie tylko na zapoznanie się z radiem i jego słuchaczami, ale także na dobrą zabawę. Najciekawsze z nich to: ramówka, pozdrowienia, czat radiowy, lista przebojów, utwór na życzenie, załoga radyjka, księga gości, galeria słuchaczy. Pod głównym logiem radia widnieje niebieski pasek, na którym wyświetlane są przez cały czas pozdrowienia jakie słuchacze wysyłają online. Dzięki temu możemy je z łatwościa śledzić. Na samym dole radia widnieje pasek zielony z najważniejszymi zakładkami: play, ramówka, pozdrowienia, zamów utwór, pobierz. Strona główna daje nam możliwość sprawdzenia daty, czasu, zapoznania sie ze sponsorami radia, solenizantami danego dnia, oraz, co najważniejsze, odtworzenia muzyki dzięki playerowi online, który umieszczony został po lewej stronie tuż pod zegarem. Chcąc odtworzyć Niezapominajkę na swoim komuterze, można skorzystać z Winamp, Windows Media Player oraz Real Player.

Doskonałą wiadomością dla wszystkich fanów jest możliwość większego zaangażowania się w życie radia poprzez dołączenie do jego prezenterów. Zatem, by marzenie stało się rzeczywistością należy sprawdzić, czy spełniasz wymagania przedstawione w zakładce rakrutacja, przeczytać uważnie regulamin prezentera i zaakceptować go.

Pewne jest, że nazwa radia nie jet przypadkowa. Nie dość, że brzmi pięknie tak samo jak muzyka, którą możemy usłyszeć podczas prezentowanych specjalnie dla nas audycji, to jeszcze wystarczy jedna wizyta, by już na zawsze dzielić z Radiem Niezapominajką swoje muzyczne życie. Raz odwiedzone zmieni naszą rzeczywistość i najzwyczajniej nie da o sobie zapomnieć.

Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
Diakon [17.01.2017]
Pozdrawiam cała załoge Ladną muzykę gracie Diakon z Podkarpacia
zgobnik [16.01.2017]
Pozdrawiam Hanie,załoge i słuchaczy z rodzinami ,fajne radio ,polecam i dziękuje
Franciszek - Poznań [13.01.2017]
Szczęśliwego Nowego Roku od Poznaniaków wsłuchanych w piękną muzykę . Porosimy o więcej
Monika* [01.01.2017]
W Nowym Roku 2017...życzę Wam 12 miesięcy zdrowia,
53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha i 31536000 sekund miłości!... Przyjemności w dotyku, słodkości w przełyku...Szelestu w kieszeni i słońca promieni oraz by rok cały po prostu był wspaniały...
Szczęśliwego Nowego Roku! - Dla Ciebie Hanusiu, całej załogi i wszystkich wiernych słuchaczy radyjka... buziaczki ;* :)
Hania - Niezapominajka [30.12.2016]
Niech Nowy Rok zabłyśnie,
Niech dla Was świeci barwnymi kolorami tęczy,
I rozsypie się nad głową szczęście oraz uśmiechów moc,
I niech zostanie na dwanaście miesięcy,
I nie tylko w tę jedną Noworoczną Noc…
Z całego serca życzę Wszystkim słuchaczom i załodze radyjka Niezapominajka, wszystkiego co najlepsze, żeby każdy dzień był dniem pełnym uśmiechów i spełnionych marzeń :) ;*
Hania [21.12.2016]
Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości – wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery, dużo radości i tyle optymizmu, by nie skończył się przez cały zbliżający się rok. Życzę Wam, abyście to Boże Narodzenie spędzili w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Wesołych Świąt :) ;* :)
gwarek [21.12.2016]
Pozdrowiom Hanie z zalogom ,wszystkich sluchaczy i zyca wszystkim fajnych swiat Bozego Narodzienia !!!
Monika* [20.12.2016]
Sypią się ze wszystkich stron życzenia wokół, Ja także ślę Tobie Haniu i wszystkim słuchaczom w tym dniu życzenia: Przy stole wigilijnym pysznego jedzenia, Czasu spędzonego wśród ludzi wspaniałych, Świąt pełnych miłości, wprost niezapomnianych, Szczęśliwego Nowego Roku, Sylwestra udanego, No i na koniec – wszystkiego najlepszego!
słuchacz radia [28.11.2016]
...już niedługo wypalą się świece adwentowe, i wśród nocnej ciszy Bóg się narodzi na nowo...może przypomni że tuż obok są ludzie
jak chleba spragnieni rozmowy... Pamiętaj - kto był jak nie było nikogo, bo tak łatwo się zapomina o tym. Pozdrowienia dla właścicielki radia oraz dla Broni i Moniki ;;;)
Monika* [25.11.2016]
Największym darem jest widzieć piękno w codzienności...W tęsknocie jest siła, która każe szukać tego, co pragnie Serce i tego, co pragnie dusza.. Super radyjko, piękna muzyka ...Pozdrawiam Ciebie Haniu i wszystkich słuchaczy... Dziękuję za piękne wieczorki i poświęcony nam słuchaczom czas ... buźka :*
karlik [25.11.2016]
Ale fajne Radio...polecam
Hania [24.11.2016]
Życie jest piękne, gdy sercem odpłacamy za serce. To więcej znaczy, niż najbardziej wyszukane słowa. Bo piękne słowa, nie zawsze są prawdziwe a prawdziwe, nie zawsze piękne. Małe radości i szczęśliwości,
są iskierkami dnia codzienności..
I miły uśmiech na twarzach bliskich,
to szczęście, które jest
dla mnie wszystkim. Wdzięczność jaką czuję nie umiem wyrazić w wierszu,lecz za Waszą przyjaźń dziękuję,bo ona mieszka w mym sercu..Dziękuję Broni, Irenie, Marysi, Sergiowi, Janosikowi, Małemu Stasiowi, Jankowi Muzykancie, Jo, Krzysiowi, Ktoś-Ja-Piotrowi za to, że jesteście. Pozdrawiam :)
Janko muzykant [24.11.2016]
Haniu bardzo fajne Radio ,pozdrawiam ciebie ,Sergio i sluchaczy oraz poetki!!! Zycze milych chwil z nami sluchaczami !
Bronia [19.11.2016]
B. fajne radyjko , super muzyka ,miła prezenterka ...jednym słowem tylko słuchać !!!!.
marysia [19.11.2016]
Super Radio ,super muza ,powodzenia Haniu !
sluchacz [19.11.2016]
Pozdrawiam Cale radyjko ,zycze wszystkiego dobrego ,fajnie gracie ,podoba mi sie i polecam ,dziekuje jak nie wiem co!!!!
Monika* [18.11.2016]
Każdego dnia od Ciebie dostaję coś cennego... Słowa...ciepłe słowa płynące z serduszka i najpiękniejsze pioseneczki ... Najpiękniej jak potrafię...Sercem mym całym Tobie Haniu...DZIĘKUJĘ... Pozdrawiam ....
cicha słuchaczka... [18.11.2016]
....słucham w milczeniu jak z tykaniem zegara upływa czas przy pięknej muzyczce z radyjka... a tak szczerze moim życzeniem jest większą życzliwość wzajemna, a nie wyróżnianie niektórych osób .. pozdrawiam serdecznie i życzę pięknych chwil :)
8 Online « 181 Dziś « 4 334 599 Odwiedzin