Radio Sekret

Autoplay
 
Miła atmosfera, dobra zabawa oraz niezliczona ilość pięknych chwil, to synonimy przeżyć, jakie jako słuchacze Radia Sekret możemy doświadczać każdorazowo po włączeniu właśnie tego niesamowitego radia internetowego.

Sekret to radio prywatne, i jak sami prezenterzy przyznają, zostało założone po to, by dzielić się muzyką z najbliższym gronem rodziny, przyjaciół oraz znajomych. Nie wyklucza oczywiście osób spoza tego grona, ponieważ każdy, kto je odwiedza, poprzez serdeczną atmosferę może poczuć się właśnie jak członek wielkiej radiowej rodziny. Na antenie prezentowane są utwory, które mają zachęcać słuchaczy do kupna orginalnych płyt wykonawców oraz bliższego zapoznania się z ich twórczością. Głównym celem prezenterów radiowych jest sprawianie przyjemności słuchaczom, a nie rozpowszechnianie muzyki dla celów komercyjnych.

Sama strona internetowa Radia Sekret jest bardzo czytelna i niezwykle instynktowna jeżeli chodzi o użytkowanie. Kolorystyka utrzymuje się w spokojnych czarno fioletowych odcieniach, dzięki czemu słuchacz może całą swoją uwagę poświęcić muzyce, a nie niepotrzebnym nachalnym barwom. Na stronie głównej bez problemu odnaleźć możemy okno, w którym wyświetlane są informacje o tym, jaki utwór jest w danym momencie grany, podczas jakiej audycji, kto ją prowadzi, jak również to, ilu słuchaczy aktualnie dzieli z nami muzyczną ucztę. Po prawej stronie znajduje się niewielki odtwarzacz, gdzie możemy zmniejszyć, bądź zwiększyć głośność oraz zatrzymać lub uruchomić odtwarzaną aktualnie muzykę. Strona główna daje możliwość sprawdzenia, kto w danym dniu ma imieniny, jaki znak zodiaku jest aktualny oraz napisania wiadomości na GG, jeśli chcielibyśmy zrobić przyjemność lub niespodziankę urodzinową ważnej dla siebie osobie. Na samej górze znajdują się zakładki prowadzące do takich przestrzeni jak: strona startowa, pozdrowienia, ramówka, ekipa radia, czat radia, panel dj i konfiguracja ICQ. Tam znajdują sie wszystkie najistotniejsze informacje. Miejsca te pozwalają także na zawiązywanie nowych przyjaźni poprzez czat, czy możliwość wysłania pozdrowień.

Niezwykle rodzinną atmosferę na którą stawia Radio Sekret budują prezenterzy: Artur, Blumer, Danusia54, Grażynka, Halinka, Irek, Jagódka, Motylka, Rysiek i Staś. Rewelacyjne jest to, że możemy poznać każdego z nich nie tylko poprzez przedstawiany przez nich repertuar, ale również wizualnie, ponieważ wszyscy na stronie radia zamieścili swoje zdjęcie, co niezwykle skraca dystans między słuchaczem a prezenterem i pozwala poczuć się jak w rodzinie.
Muzyka nie tylko daje nam ukojenie i dostarcza rozrywki. Jest czymś więcej. Można poznać człowieka po muzyce jakiej słucha. Te piękne słowa Paulo Coelho będą myślą przewodnią oraz zaproszeniem dla wszystkich tych, którzy zdecydują się razem z Radiem Sekret przeżywać swoją przygodę z muzyką.

Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
słuchacz [09.01.2017]
Super radio, moge polecić każdemu kto lubi dobrą muzyke i jej różnorodne formy, zaś sluchacze potrafia nadac charakter każdej audycji poprzez ciekawe wpisy ktorych można słuchać.
stała słuchaczka [09.01.2017]
Jesteście.....WSPANIALI. co za wspaniałe radyjko......przy Waszym radyjku chce się żyć i chociaż póżna pora to żal kłaść się spać......Pozdrawiam
Jagoda48 [16.12.2016]
Radio Sekret jest To radyjko dla ludzi o dobrym serduszku i dla Tych co kochają muzykę ..Zapraszamy Naprawdę Warto...pozdrawiam słuchaczy ..I ekipę Radyjka....
Znajoma [13.12.2016]
Dziękuję Motylce i Arturowi za humor i nutki słucham Was od początku ,a pozostalym prezenterom ,których wspaniale dobraliscie do ekipy gratuluję i życzę sukcesów w Sekrecie pozdrawiam
jaska1 [11.12.2016]
super radyjko, pozdrawiam
keisyswietokrzyskie [07.12.2016]
sekretna z28 11 napisz co slychac fajne rytmy muzyki tylko nucic
Bealia07 [05.12.2016]
Fajne radyjko.. pozdrawiam:))))
Jaga Baba [03.12.2016]
Głosuję na Radio Sekret, wspaniali prezenterzy, miła muzyka wypełniająca ciszę ... cóż więcej dodać ... Radio Sekret moim Radiem !
Roman [03.12.2016]
Małgosia Artur oraz wszyscy prezenterzy To Fajne Całe Radio . A slucham ich juz dosc długo Sa super radyjkiem . Pozdrawiam Ich oraz Wszystkich sluchaczy :)
sekretna [28.11.2016]
Sekret jest naprawde fajnym radiem i serdecznie polecam ,są wspaniali prezenterzy,którzy prowadza audycję z humorkiem Pozdrawiam miło w sekrecie Życze samych radośći
keisyr swietokrzyskie [28.11.2016]
tak trzymac fajna muzyka dzieki
Taona [26.11.2016]
To jest moje ulubione radyjko, dziekuje super prezenterom za ladne nutki :)
magda25 [26.11.2016]
Pozdrawiam te super radyjko slucham go od samego poczatku i jest super :)
blumer [26.11.2016]
Pozdrowionka dla właścieli te wspaniałego radyjka i podziękowanie! Nawet miło sie słucha radyjka jak Pilot prowadzi audycje-pozdrawiam prezenterek i prezenterow za wspaniałe prowadzenie audycji!Pozdrawiam wszystkich słuchaczy!
wielbicielka Blumera [25.11.2016]
Szczególnie Blumer buduje ta niezykle rodzinna atmosferę swoim skrzeczeniem,
pozdrawiam wszystkich z jednym wyjątkiem
Halina [22.11.2016]
Pozdrowionka,super stacyjka,słucham od niedawna,tak trzymać
blumer [22.11.2016]
zycze wam pieknej audycji radia sekret i pozdrawiam wszystkich serdecznie
Jagoda I Rysiu [21.11.2016]
Witam Radio Sekret jest wspaniałym Radiem dla Wszystkich sluchaczy cudowna Muzyka wspaniale się słucha i bawi Polecamy Radio Sekret
słuchaczka [21.11.2016]
Chętnie słucham to radyjko bo jest coś dla wszystkich młodych i dorosłych
pozdrawiam całą redakcje i życzę dalszych sukcesów..
6 Online « 179 Dziś « 4 334 597 Odwiedzin