• Słuchaczy
  Radio Sterni.
 • 349
  Głosów dla
  Radio Sterni.
 • 963
  Słuchacze

  radia prywatne

 • 686
  Słuchacze

  radia komercyjne

Radio Sterni

Autoplay
Częściowo niemieckie "Radio Sterni" jest tworzone przez 16 osób. Na stronie głównej radia znajdziemy box, który nam mówi kto i co gra aktualnie, a także ile osób słucha radia. Witryna posiada opcję logowania się dla użytkowników. Po kliknięciu w ramówkę wyświetlają się poszczególne dni tygodnia, a po wejściu w konkretny dzień naszym oczom ukaże się dokładna rozpiska audycji. Na stronie znajduje się księga gości i galeria.
Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
hanysek m [09.02.2017]
Fajne Radio!Pozdrowiom zaloga i sluchaczy ,dziekuja za fajne nutki!
@Oberwa [30.01.2017]
TAK MASZ RACJE ZGADZAM SIE W ZUPÜLNOSCIA Z TOBA NO ALE MYSLE ZE TO SIE KIEDYS UNORMUJE
TAK MYSLE JESTEM POZYTYWNIE NASTAWIONA
SERDECZNIE POZDRAWIAM

CHRISTINA
Teresa [29.01.2017]
Ile tu tych Oberw? Znam tylko jednego a tu sie jakis drugi podpisuje? Calkiem oficjalnie: ten Oberwa z 25.01.2017 to nie ten nasz, nie ten nam tutaj wszystkim na Sterni znany.
Pozdrawiam najserdeczniej caly Sterniland Teresa
Oberwa [25.01.2017]
Tak tak tak Krysia masz racje ale najladniejsze sa tutaj na Radiu Sterni tytuly audycji Np- Zas niema kto to gram ja - Tak tak tak tylko tak dalej a zawsze bedzie wesolo.Pozdrawiam
CHRISTINA [18.01.2017]
SERDECZNIE POZDRAWIAM STERNI WSZYSTKIE PREZENTERKI ORAZ PREZENTEROW TEGO RADYJKA STERNI Z RODZINKAMI
DZIEKUJE ZA MILE SPEDZONE CHWILE Z PIEKNYMI PIOSENECZKAMI ORAZ ZAWSZE Z DOBRYM HUMORKIEM
ZYCZE DALSZYCH SUKCESOW
czyzowiankaaurelia [06.01.2017]
wnowymroku2017 zyczacałemu radiu,redakcji,prezenterom i wszystkimsłuchaczom,zdrowia,szczescia,pomyslnosci i w miłosci obfitosci,błogosławienstwa bozego i wszystkiego dobrego.....
CHRISTINA [24.12.2016]
SERDECZNIE DZIEKUJE STERNI PREZENTERKOM ORAZ PREZENTEROM ZA POSWIECENIE UMILANIE NAM CZASU Z PIEKNYMI PIOSENECZKAMI MILYM SLOWEM DOBRYM HUMORKIEM TAK DUZO TO NAM DAJE SLUCHACZOM CHOCIAZ PRZEZ JAKIS CZAS CZLOWIEK ZAPOMINA O PROBLEMACH DNIA CODZIENNEGO Z OKAZJI NOWEGO ROKU 2017 PRAGNE ZLOZYC WSZYSTKIM SERDECZNE ZYCZENIA ZEBY WSZYSTKIM ZDROWKO DOPISYWALO SZCZESCIE NIKOGO NIE OPUSZCZALO DUZO USMIECHU BO TO OKAZ ZDROWIA SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN ORAZ PLANOW Z SERDECZNYMI POZDROWIENIAMI *********************
GRZEGORZ [08.12.2016]
BARDZO FAJNE RADYJKO,I TAK TRZYMAĆ JAK NA RAZIE JESTEŚCIE BEZKURENCYJNI,PUSZCZACIE TO CO LUDZIE LUBIĄ I Z PRZYJEMNOSCIĄ SŁUCHAJĄ;)))))
CHRYSTYNA Z MÜNCHEN [06.11.2016]
WITAM I POZDRAWIAM STERNI CIEBIE ORAZ PREZENTERKI I PREZENTEROW TEGO MALEGO ALE BARDZO WESOLEGO RADYJKA Z WSZYSTKIMI SLUCHACZKAMI JAK I SLUCHACZAMI
ZYCZE DALSZYCH SUKCESOW ORAZ POWODZENIA DLA WSZYSTKICH TAK TYCH PRZESLICZNYCH PIOSENECZEK MOZNA SLUCHAC BEZ KONCA ZA CO WSZYSTKIM DJ SERDECZNIE DZIEKUJE JESZCZE RAZ POZDRAWIAM
Alex z opolskiego [03.11.2016]
Super muzyka dla wszystkich - tylko tak dalej ! Powodzenia dla radia i jego sluchaczy.
WIERNA SLUCHACZKA-CHRISTINA Z MÜNCHEN [21.07.2016]
DROGA STERNI DZIEKUJE TOBIE ZE RADYJKO ISTNIEJE
A TAKZE POZOSTALYM PREZENTEROM ZA UMILANIE NAM CZASU WASZYM SERDECZNYM SLOWEM PIEKNYMI PIOSENKAMI CHOCIAZ BYWA ZE I SMUTNE CHWILE SA ALE NA RADYJKU ZAWSZE JEST WESOLO I CZLOWIEK ZAPOMINA WTEDY O SWOICH PROBLEMACH DZIEKUJE ZE JESTESCIE DLA NAS SLUCHACZY ZA NIEZLICZONE GODZINY ZA MILE SPEDZONY CZAS NA RADYJKU SERDECZNIE WAS WSZYSTKICH POZDRAWIAM ZYCZE DALSZYCH SUKCESOW
Dlugoletnia , wierna sluchaczka [09.06.2016]
Dzekuje wszystkim ktörzy przyczyniaja sie do tego ze te radyjko istnieje i gra. Za to ze jest dla nas w döbrych i zlych chwilach. Za to ze umila nam czas w smutku i chorobie. Po prostu dziekuje za poswiecany czas i zycze sukcesöw.
Oberwa [15.05.2016]
W piosence "Gorzkie dymy nad miastem mym" spiewo Kabaret RAK:
"... Lecz każdy hoduje w swym domu choć uśmiech choć listek choć śpiew jak kwiatek na każdym balkonie i jak dobroć co w ziemi tej jest.
Nasze miasto kocha pieśni swe bo pieśń jest niczym trawy źdźbło co zerwałeś je i w ustach masz albo trzymasz schodząc w ziemi głąb w moim mieście mało mówi się i lekkich słów nam może brak ale kiedy tu ludzie mówią NIE to jest NIE a kiedy TAK to mówią TAK"
A jo godom: Bardzo lubia Radyjko Sterni i suchom je ile moga i nawet przez mysl mi nie przyjdzie narzykac abo liczyc wiela gro, sucho. Jo se choduja w moim domu "choć uśmiech choć listek choć śpiew jak kwiatek na każdym balkonie i jak dobroć co w ziemi tej jest"
Pyjter [02.05.2016]
Oberwa masz rację, egal wiela nos tukej jest, (akurat słucha tutaj dwóch słuchaczy) , ale my sie cieszmy i pozytywnie myślimy. Ciekawe co wymyślimy ;-) i jak sie z tego wytłumaczy - że nas tutaj tak mało. Co robią nasi prezenterzy? Ramówka pusta na prawie cały tydzień.
Pozytywnie!?, kto prowadzi i dla kogo? - kto słucha i kogo? Oberwa, to chyba tylko my tutaj się angażujemy i będziemy angażować póki nie zamkną - tak jak Radio Śląski Hajmat.
bolek m [01.05.2016]
Witom wszystkich co słochajom radyjk a szczególnie Ciebie Oberwa ze Sternilandu,myślolech co sie nie odzywosz? Pozdrowiom Ciebie i Twioch bliskich.Radyjko fajnie gro i niechce sie spać.Jo jest na pyndzyji górniczej a Ty co ?
Oberwa ze Sternilandu [04.03.2016]
Jo sie sie ciesza, ze som sluchacze co tak jak i jo radio Sterni lubiom i suchajom. Egal wiela nos tukej jest, egal wiela sluchac mogymy, egal wiela nom tu D-je grajom. Wazne ze siebie i naszych prezenterow lubimy. Oni tyz wszystkich bez wyjatku zaproszajom. Pozdrowiom Ciebie Bolek, ciesz sie pensjom i czasem co go teroz mosz! Dlo Ciebie Pyjter tyz pozdrowionka. Mysl pozytywniej a wroci to do Ciebie.

POZDROWIONKA NA CALY STERNILAND!
Pyjter [29.02.2016]
Jeronie po co ta zwada?, przeciez kazdy słucha tam gdzie zechce. Prawda, ze mało nas tu jest, nawet swoi własni prezenterzy tego radia nie słuchają. Ale bezkokurencyjne, bo radio ma wiecej prezenterow aniz sluchaczy. Zyczymy wszelkiego powodzenia.
bolek m [17.02.2016]
Witom Ciebie i pozdrowiom.Jo słochom radia sterni wieczorami,a do połednia radia Silesja.Jo już jest na pyndzyji i zato mom czas.
Oberwa ze Sternilandu [15.02.2016]
Bolek, dwoch naroz suchac nie umia a na po kolei nie mom czasu. (Hihihi) Dzieki za wpisik i milego sluchanio zycza. ..... Nie umsonst jest zech ze Sternilandu i chyba przy nim ostana. Do uslyszeynio na Sterni.
bolek m [10.02.2016]
Witom i pozdrowiom Ciebie Oberwa zeSternilandu .Słochom tego radia i radia Silesja.Oba grajom super-a radio Silesja prowadzi lepsze kontakty ze słochaczami:lista śląskich szlagierow,tematy dni,Fajni prowadzoncy.
Oberwa ze Sternilandu [06.02.2016]
Bolek, mosz racja!
bolek m [31.01.2016]
Pozdrowiom Wszystkich co słochajom tego radia.Jest super.
CHRISTINA Z MÜNCHEN [01.01.2016]
Z OKAZJI NOWEGO ROKU 2016 ZYCZE WZYSTKIM SLUCHACZOM ORAZ DJ Z RODZINKAMI SZCZESLIWEGO WSPANIALEGO ROKU W ZDROWIU SZCZESCIU MILOSCI RADOSCI SAMYCH RADOSNYCH CHWIL A DJ RADYJKA STERNI DZIEKUJE ZA PIEKNE CHWILE POSWIECONY CZAS NA RADYJKU NA KTORYM ZAWSZE JEST WESOLO I ZA TO PRAGNE PODZIEKOWAC
CHRISTINA Z MÜNCHEN [03.12.2015]
SERDECZNIE WSZYSTKICH POZDRAWIAM ZYCZE WSPANIALEGO CZASU ADWENTOWEGO WSZYSTKIM DJ DZIEKUJE ZA POSWIECONY CZAS NAM SLUCHACZOM
bolesław [28.11.2015]
Piękna muzyka,szkoda ,że nie mogę słuchać kiedy chcę .
29 Online « 3303 Dziś « 4 600 678 Odwiedzin