• 1
  Słuchaczy
  Radio Żory.
 • 113
  Głosów dla
  Radio Żory.
 • 998
  Słuchacze

  radia prywatne

 • 685
  Słuchacze

  radia komercyjne

Radio Żory

Autoplay
Śląskie Radio Żory pierwszą audycję nadało 9 lutego 2009 roku. Idąc za ciosem, zespół radiowy stworzył własny statut, według którego rozgłośnia ta nie tylko chce dostarczać słuchaczom rozrywki, ale również wypełniać kilka misji pośród których znalazła się między innymi promocja zdrowia i bezpiecznych zachowań czy też szkolenie młodych prezenterów.

Strona radia jest bardzo prosta, czym zyskuje na przejrzystości. Znajdziemy na niej nie tylko ramówkę radia, czy opisy poszczególnych audycji, ale też wiadomości ze świata kultury oraz repertuar kinowy "Kina na Starówce". Jeśli jesteśmy ciekawi newsów ze świata muzyki, zainteresuje nas sekcja "Artykuły" oraz "Wywiady". Niewątpliwie widać, że w tej kwestii zespół radia postarał się, aby zadowolić czytającą część słuchaczy. Ramówka to maksymalnie dwie audycje dziennie i tu mogłyby pojawić się sprzeczne głosy: zwolennicy powiedzą, że ważniejsza jest jakość, a nie ilość, natomiast przeciwnicy stwierdzą, że dwie audycje dziennie nie są w stanie zadowolić słuchaczy.

Radio Żory posiada trzy fanpage na Facebooku. Jest to dodatkowa droga kontaktu z ekipą radia. Podstawową formą jest zakładka "Kontakt" i zamieszczony na niej formularz kontaktowy.
Wykres statystyk - czerwony [dzisiaj]; jasnozielony [wczoraj]
Dodaj Komentarz
Imię Nazwisko/pseudonim
Treść Komentarza
IWONA I CHRISTIAN PISULLA [14.05.2016]
witam was goraco i przesylam pozdrowienia z hannover milego dnia zycze..iwona pozdrowienia rowniez dla mojch dzieci pauli edyty i syny daniela i wnukow mila macieja domisia i natali
piotrek [20.06.2015]
pozdrawiam was,bo macie fajną muze do posłuchania
Beata z RPA [31.08.2014]
Pozdrowienia dla prezenterow i sluchaczy Radia Zory. Milo jest sluchac muzyki z rodzinnego miasta na drugim koncu swiata.
śląska.pl [11.08.2014]
Super nie przypuszczałem źe znajdę tu tak ciekawą muze
juzef ....kudla [04.08.2014]
kocham.was..i..wasze,,,piosenki
Turystka z Dolnego Śląska [21.03.2014]
Miesiąc temu będac w Gliwicach zwiedzałam pobliskie miejscowości i między innymi Żory bardzo mi się podoba Rynek ogólnie bardzo ładne zadbane miasteczko ,piękny Ratusz .Ciekawostką były dla mnie małe żorki super pomysł .Obiad też mi smakował w barze .pozdrawiam...
andrzej [05.02.2014]
Pozdrawiam kolegów z L.O.w Kępnie zamieszkałych w Zorach
Zibi [25.11.2013]
Czemu Radio Nie gra
26 Online « 3284 Dziś « 4 600 659 Odwiedzin