• duży wybór rozgłośni
 • dokładne statystyki
 • przyjazna nawigacja
 • nowi znajomi
 • wieczny zasięg
 • Poznaj śląską kulturę poprzez moment z muzyką

  Lubisz słuchać śląskiej muzyki? Uważasz, że za mało mówi się o zespołach z naszego regionu? Śląskie Radio Top Sender chce to zmienić!

  Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy niepowtarzalny katalog najpopularniejszych śląskich wykonawców i zespołów śpiewających po śląsku lub po polsku ale przekazujących w swoich tekstach śląskie myśli. Większość z nich zobaczyć można w telewizji, słuchać w wielkich rozgłośniach radiowych ale również osobiście spotkać na Śląskich imprezach, Biesiadach czy dożynkach.

  Zebraliśmy tutaj listę zespołów i wykonawców grających naprawdę różnorodnie. Z pewnością znajdziesz u nas coś dla siebie. A gdy odkryjesz już zespół czy wykonawcę, którego muzyka spowoduje szybsze bicie Twojego serca – możesz na niego zagłosować i sprawdzić, co oczarowało innych słuchaczy Śląskiego Radia Top Sender.

  Śląsk to miejsce,w którym muzyka wiedzie swoje własne życie. Łączy kulturę, język i historię z codziennością.

  Słuchaj z nami, co gra w sercach Ślązaków.


  Jorgusie - Miss familoków
   
  Komentarze
  Piotr Herdzina
  Kocham Cię...za wszystko za piękny głos piękne piosenki za piękny wygląd za to że twoje piosenki pomogły mi w życiu. Dziękuję.
  Edzia
  06.10.2018
  Arkadia Band
  "Sobą być" - wg mnie teledysk szkolnej części , ukazujący panią w roli uczennicy jest fatalny, pełen agresji i antywychowawczy , proszę nie mieć do mnie żalu , ale takie mam odczucia słuchając tej właśnie piosenki
  alt
  04.10.2018
  Michalina Starosta
  Pani Michalino.Jak Pani dziękować. Ten program,który pani stworzyła to coś pięknego.Moglbym siedzieć i słuchać tego koncertu cała noc. Dziękuje, ze mogę wrócić do swoich lat młodości . Pani glos jest taki ciepły i kojący . Dziekuje za chwile wzruszeń i radości. Jest Pani ANIOŁEM na naszej śląskiej scenie ! Niech nigdy nie przestaje pani śpiewać ! Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam Andrzej z Lazisk Górnych.
  Andrzej Łaziska Górne
  01.10.2018
  Jesika
  Jesika jesteś moją ulubioną piosenkarką. Uwielbiam słuchać i śpiewać twoje piosenki,serdecznie pozdrawiam wszystkich i czekam na kolejne utwory ????????????????
  Karolina Knapik
  27.09.2018
  Kwasnica Bawarian Show
  Super muzyka zawsze kiedy byliśmy w Bawarii przywozilismy kasety z tą muzyka i nic nie wiedzieliśmy ze mamy tak cudowny zespół panie Kwasnica i całemu zespołowi Bavarian Show życzymy dużo dużo zdrowia i przepięknej muzyki.
  Urszula Szeliska z Legionowa
  25.09.2018
  Paweł Gołecki
  Witam panie Pawle pana piosenki są przepiękne słucham ich w telewizji na TVS oraz w telefonie na itubie pozdrawiam miłego dnia ewa
  Ewa przybył
  25.09.2018
  Sylwia Drzewiecka
  Fajnie , że p. Sylwia szczęście dopisało i udało jej się spelnicarzenia i że można słuchać piosenek w jej wykonaniu .Fajny głos i teksty piosenek równie fajne. Podziwiam takich ludzi którzy potrafią dążyć do spełnienia swoich marzeń i spełniają je , pomimo pewnie licznych przeciwności po drodze - DLATEGO "WIELKI SZACUNEK Z MOJEJ STRONY DLA PANI SYLWI". ( Również kiedyś marzyłam o śpiewaniu , lecz niestety los nie postawił na mojej drodze ludzi , którzy by mnie w tym wspomogli).Pozdrawiam wszystkich którzy lubią słuchać piosenek p. Sylwia Drzewieckiemu.????
  Łucja Chwilkowska / Lucy
  06.09.2018
  Oxforduo
  przezywam ze nie ma pani JOLI a tak ich uwielbiam i ich piosenki
  bozena leda rus boza
  05.09.2018
  Stach
  Super nagrania tylko sie bawic!!!!!
  Ania i Janek Borczyk
  04.09.2018
  Damian Holecki
  Lubie. Słuchać. Panie. Damianie. Pana. Piosenek. Są. Wspaniałe. Ma. Pan. Czysty. Akcent. Głosu. Wyraźne. Słowa. Życzę. Dużo sukcesów i. Powodzenia. Oraz. Zdobywania. Pierwszego. Miejsca. Czy mam. Za. Panem. Kciuki
  Anna.
  03.09.2018