490
Suma wszystkich słuchaczy prywatnych śląskich stacji radiowych.
8
Głosów dla
Jesika.

Jesika

 
Jesika Piętak swój pseudonim muzyczny wzięła od swojego imienia "Jesika". Ukończyła szkołę muzyczną, sama pisze teksty i muzykę do swoich piosenek.

W wieku 14 lat napisała swoją pierwszą piosenkę "Szczęścia Blask", Radio Piekary zauważyło jej talent i zaczęło ją promować. Po roku w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu na 2 Festiwalu Piosenki Śląskiej zaprezentowała swoją druga piosenkę: "To Nasz Ślonsk". W kwietniu 2012 roku została wydana jej debiutancka płyta "Prosto z serca".

Jesikę można słuchać i oglądać w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. Gościła w telewizji TVN w programie "Rozmowy w toku", gdzie rozmawiała o swojej karierze muzycznej.

Pierwszy kontakt z muzyką miała w wieku ośmiu lat kiedy to rozpoczęła naukę gry na fortepianie. Dziś ma już spore doświadczenie sceniczne. Często zobaczyć ją można na koncertach, festynach lub na biesiadach. Jesika lubi kontakt z publicznością, a każdy występ daje jej wiele radości.

Dodaj Komentarz dla Jesika
Imię Nazwisko
pseudonim
Treść Komentarza
Komentarz:
Jesiko jesteś piękną dziewczyną o wielkim talencie muzycznym. Bardzo lubię słuchać Twoich świetnych piosenek i tego anielskiego głosu. Jestem prawie na każdym koncercie z Twoim udziałem. Życzę dalszych sukcesów.Powodzenia
Kto:
Krzysztof z Białegostoku
 
22.07.2014
Komentarz:
Witam kochana, Masz niesamowity talent,ktory w polaczeniu z cieplym glosem sprawia,ze Twoje piosenki staja sie od razu hitami latwo wpadajacymi w ucho. Slucham Twoich piosenek zawsze,nie wyobrazam sobie rozpoczecia dnia bez ich wysluchania. Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow :)
Kto:
Patrycja K. z Koln (Niemcy)
 
18.07.2014
Komentarz:
Jesika jo ci powiam tys je sliczno dziolcha i tak jak wyglondosz tak i spiewosz czekom na nastympne spjywki :-))
Kto:
Claudia Z Gemünden
 
15.07.2014
Komentarz:
Wszystkie piosenki trafione,milo sie slucha,niepowtarzalny glos,pozdrawiam....
Kto:
Jarek
 
16.05.2014
Komentarz:
super piosenki ..czekam na wiecej..pozdrawiam
Kto:
Katarzyna Justyna Małoszyc
 
15.05.2014
Komentarz:
Dzieki za piekne piosenki
Kto:
stenia
 
13.05.2014
Komentarz:
Jesiko jestes wielka w swojej tworczosci. Dziewczyna o anielskim glosie,utalentowana,piekna i o dobry sercu-coz mozna chciec wiecej. Zycze zawsze najwyzszych pozycji oraz wielu sukcesow i wyroznien. Jestes kochana !
Kto:
Michal
 
29.04.2014
Komentarz:
Tylko gratulować własnych piosenek , wyjątkowy talent o wyjątkowym głosie! Piosenki o tematyce życiowej i melodyjnej muzyce dostosowane do odbioru ludzi w każdym wieku) słucham najczęściej już od roku - radość , entuzjazm, świeżość, niepowtarzalność ...Życzę wyśpiewania sobie najwyższych miejsc na różnych festiwalach , początek kariery już jest....Pozdrawiam
Kto:
nataszaowska
 
29.04.2014
14 Online « 37 Dziś « 1 280 175 Odwiedzin